Načítám Akce

Event Marketing Academy - Technology Edition

Registrace

Informace o akci

Datum 11. 5. 2017 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 18:00-20:00
Vstupné 950 Kč bez DPH pro veřejnost
10 % sleva pro členy
Organizátor Impact Hub Praha & AV Media Web 
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa 

Navazujeme na úspěšnou Event Marketing Night a připravujeme pro vás další vzdělávací večery se zaměřením na event management, propagaci a technologie, které hýbou eventovým světem.

Zábavná a interaktivní řešení pro váš event 

Špičkoví odborníci vás seznámí s jedním z největších trendů v moderních eventech. Jak na interaktivní zapojení vašich účastníků? Projdeme spolu různé typy zábavných a interaktivních řešení, které vám usnadní práci a účastníky vašich eventů budou bavit! Povíme si o praktických řešení pro hlasování a dotazování, dostaneme se k interaktivním hrám a zábavě a nezapomeneme ani na použití VR a AR na akcích.

Řečníci:

Lukáš Skuhravý je ředitelem kreativní a technologické agentury NAUSUS, která působí na trhu již 20 let a svá řešení směruje do oblasti eventů, konferencí a kongresů. Nejvíce ho láká hledat a realizovat nové prvky, které více zapojují účastníky eventů do jejich dění. Ať už se jedná o interaktivní videomappingy, Augmented Reality, Touchscreen hry nebo mobilní aplikace. V druhém sledu to jsou služby, které pomáhají organizátorům s přípravou akcí. Se svým týmem provozuje na českém trhu unikátní službu EasyEvent, která svým kompletním řešením od registrace, přes digitální vstupenky, check-in a mobilní aplikaci, přináší nejen digitalizaci eventu, ale zároveň zcela nový rozměr v zapojení účastníků akce.

Honza Buriánek je špičkovým konzultantem a projektovým specialistou počítačových technologií zpracování obrazu. Je členem IEEE a ACM a externě vyučuje počítačovou grafiku a interaktivní technologie na nejedné fakultě. Je expertem na technologie snímání pohybu (MOCAP), 3D rekonstrukci a kompresi obrazu. V současné době pracuje pro společnost AV MEDIA, a.s. jako specialista na 3D projekty, obsah a interaktivní multiprojekční technologie. Realizoval mnohé významné instalace v průmyslu i v kultuře a je jedním z prvních stereographerů v ČR (projekty Hurvínek na scéně 3D, Jesus Christ Superstar 3D, Aldabra 3D, ad.). V roce 2004 byl vybrán Britskou radou jako „Raising Star“, aby reprezentoval Českou republiku v oblasti e-Media na setkáních organizovaných tehdejším premiérem Tony Blairem. Jeho práce je možné vidět například ve formě nového televizního studia TV Nova, v expozicích Moravian Science Centrum Brno, Planetárium Hradec Králové, Techmánia Plzeň, NTM Praha, NZM Praha, IQ Landia Liberec, Muzeum hlavního města Prahy, aj. Podílel se i na realizaci speciálních interaktivních představení StrawMan, LUCIE více než malé množství lásky a mnohých dalších performancí umělecké i komerční povahy.


Registrace je povinná, vstup 950 Kč bez DPH.  Bližší informace a novinky již brzy na našem Facebooku

Registrace Zpět na všechny akce