Načítám Akce

Leadership k lepším výsledkům v digitálním světě s Janem Zadákem

Registrace

Informace o akci

Datum 24. 5. 2017 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 09:00-13:30
Vstupné 6900 Kč bez DPH pro veřejnost
5865 Kč bez DPH pro členy
Organizátor European Leadership & Academic Institute s.r.o. Web 
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa 

Svět je uprostřed transformace, jejíž rychlost je znásobena digitálními technologiemi. Tato bezprecedentní změna představuje jedinečné výzvy, ale i příležitosti. Ovlivňuje a mění všechna průmyslová odvětví – jste připraveni toho využít? Pro mnoho firem nastal správný čas na změnu – máte jasnou vizi, strategii a plán? Potřebujete transformovat Vaši tržní strategii a prodejní kanály, zlepšit prodejní výsledky a další klíčové indikátory výkonu? Se vstupem do éry dovednostní ekonomiky, ve které si všichni globálně konkurují, závisí Vaše výsledky především na lidech, jejich schopnostech a na tom, jak je vedete! Jste připraveni vést, rozvíjet sebe a své týmy, a tak uspět a prosperovat v digitální budoucnosti?

Co se na workshopu naučíte:

  • Jaké jsou klíčové aspekty leadershipu
  • Jak strategicky přistupovat k leadershipu a k budování, vedení, motivaci a rozvoji vysoce výkonných týmů a jejich dovedností v digitální ekonomice
  • Jak vybudovat svůj vlastní styl leadershipu a začít tvořit svou vlastní strategii a akční plán pro digitální transformaci
  • Jak technologie a inovace narušují klasický průmysl a jak tyto změny vnímat jako obchodní příležitost
  • Jak strategicky budovat efektivní tržní a prodejní strategie a systematicky zlepšovat prodejní výkony
  • Proč je důležitý koncept dovednostní ekonomiky a jaké klíčové schopnosti jsou základem úspěchu

Součástí workshopu je Vaše osobní případová studie a příprava akčního plánu.


Jan Zadák patřil až donedávna mezi celosvětově nejvýše postavené české manažery. Patřil mezi čtyři nejvýznamnější muže globálního Hewlett-Packard. Ze své poslední pozici prezidenta Hewlett-Packard Enterprise Services v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) řídil desetitisíce zaměstnanců, dodávky největších projektů, rozvoj obchodní sítě a vztahy s nejvýznamnějšími globálními klienty.

Během své více než dvacetileté praxe ve vrcholovém managementu nasbíral unikátní zkušenosti v oblasti vedení lidí, strategického plánování, zlepšování prodejních schopností a každodenního řízení businessu v Americe, Evropě, Asii, Africe i Blízkém východu. Díky globální kariéře v IT průmyslu nabízí ojedinělý náhled do problematiky digitalizace, automatizace a jejich dopadu na business.

Registrace Zpět na všechny akce