9 důvodů, proč právě teď zkusit coworking

  1. Nemusíte řešit dezinfekci. My vám ji nachystáme k pracovnímu stolu, k baru i do lounge a náklady jdou na nás.
  2. Když zapomenete roušku, jednu vám darujeme. Pro členy máme tyhle nezbytnosti připravené.
  3. Pokud potřebujete svolat osobní schůzku, můžete využít pohodlné zasedačky nebo lounge. A díky potřebnému vybavení u nás můžete uspořádat i parádní konferenční hovory či online prezentace.
  4. Máte jistotu, že pracujete v opečovávaném prostředí, kde se každý den vše důsledně čistí, a vy přicházíte k hotovému. 😉
  5. Nepodepisujete členskou smlouvu s dlouhými výpovědními lhůtami. Když budete chtít členství na den, koupíte si ho na den. Když na měsíc, tak na měsíc – bez dalších závazků.
  6. Nehrozí vám pocit osamění nebo bezradnosti jako na home office, protože v coworkingu najdete členy, kteří s vámi zkonzultují, co je potřeba – často pro bono.
  7. Nemusíte si nosit svačinky na celý den – studené, hygienicky balené občerstvení najdete hned vedle skvělé kávy a zajímavých nápojů na baru.
  8. Víme, že business nepočká. Pokud chcete právě teď rozvíjet jakýkoli projekt, nasdílíme vám hned několik způsobů, jak na to.
  9. Neutrácíte za stálý pronájem a naopak šetříte, protože tisk, kávu nebo pronájem zasedačky máte jako člen za výhodnější ceny.

Máme otevřeno od 8:00 v Impact Hub Praha K10/8:30 v Impact Hub Praha D10 do 18:30 každý pracovní den, s vyššími tarify můžete mít přístup 24/7. Více informací na www.hubpraha.cz/coworking nebo nám rovnou napište.

Zpět na všechny příběhy

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů