Nekončící příležitosti pro rozvoj vašeho projektu

Chcete mít s kým se poradit, sdílet zkušenosti a zvýšit šance na úspěch svého projektu? V Alumni Clubu získáte virtuální týmové členství s možností se kontinuálně vzdělávat a zviditelnit se. Díky synergii členů, expertů a partnerů máte rozvoj svého podnikání jistý.

Přidejte se

Členství v kostce

Jako členové získáte z první ruky příležitosti, které se okolo nás točí, budete se mít vždy na koho obrátit, doplnit si know-how, zúčastnit se jakékoliv členské akce či využít jakoukoliv z partnerských výhod. Navíc si můžete připlatit expertní konzultaci či all inclusive propagaci vašeho projektu s 20% slevou.

events

20 speciálních akcí

Připravte se na networking, vzdělávací workshopy, pravidelné diskuzní skupiny, konzultace s experty a možnost vystoupit na speciální edici Impact Hub MashUp.
members

50+ členů klubu

Mezi členy najdete společensky prospěšné firmy, startupy i neziskovky. Všichni jsou připraveni s vámi sdílet know-how, kontakty i zkušenosti.
member events

1200 členských událostí

Kromě akcí Alumni Clubu můžete vybírat ze stovek dalších našich a našich klientů. Na členské eventy od Impact Hubu máte navíc vstup zdarma.

Chcete se přidat?

Stačí vyplnit přihlášku a členství je vaše. Do klubu přijímáme všechny, kteří vystoupili na akci Impact Hub MashUp nebo absolvovali jeden z našich akceleračních programů. Díky podpoře partnerů je cena za rok členství 290 Kč měsíčně nebo 2 900 Kč ročně. Při roční platbě ušetříte 580 Kč. Ceny jsou včetně DPH. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se ozvat.

Naši členové

Koho v klubu potkáte? Tady najdete pár příkladů a na vyžádání vám rádi zašleme kompletní seznam. Vítáme členy napříč obory, takže jsou zastoupená třeba sociální, enviromentální, technologická i ekonomická témata.

Naši partneři

Podporu členům Alumni Clubu poskytujeme díky těmto partnerům: