Načítám Akce

Akce

Alumni Club: Leadership srdcem

Koná se v Impact Hub Praha K10

Akce je určena pouze pro naše členy a členy Alumni Clubu.


Jak můžete jako lídr zvýšit svůj vliv? Co je potřebné k tomu, abyste byl úspěšný/á? Jak zjistíte efekt vašeho chování na výkonnost a rozvoj vašeho týmu? Jaké možnosti rozvoje můžete použít k realizaci definovaných strategických ambicí?

Na workshopu vám představíme koncept Impact Formula neboli vzorce dopadu. Díky tomu  si můžete udělat přehled o tom, jak kritické aspekty vedení souvisejí rozvojem organizace a s konkrétním chováním. Impact Formula je založena na myšlence, že úspěch a vliv vedení jsou závislé na proměnných faktorech adekvátního chování lídra.


Workshopem vás provede Tom Sova, trenér společnosti Cognitio Scan.

Tom Sova je mezinárodní certifikovaný trenér v oblastech leadershipu a NLP, který moderuje rozvoj organizací formou rozvoje lidského faktoru a potenciálu v řadě zemí po světě.

Na základě bohatých mezinárodních zkušeností, kladných i záporných, ve sféře korporátního a soukromého podnikání dokáže velmi efektivně, s pomoci strukturované metodologie Cognitio-Scan, převést vize a mise společnosti do dennodenního chování, které povede k naplnění stanovených cílů organizace. Věří tomu, že People support what they create. Rád vaří, medituje a rozvíjí se čtením starých spisů.

Před workshopem se, prosím, zaregistrujte na stránce http://gwg.cognitio-scan.cz/. Na základě registrace vám bude udělen přístup do klientské aplikace Cognitio-Scan, se kterou budete dále pracovat během workshopu.

Účastí na workshopu souhlasíte s  kontaktováním ohledně dopadového dotazníku, který bude použit pro vyhodnocení a vylepšení vzdělávacích iniciativ programu Grow with Google.

Zpět na všechny akce

Datum a čas

28. května 2019 16:30 - 20:30

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Místo konání

Impact Hub Praha K10
Koperníkova 10
Praha 2 - Vinohrady

Více o místě konání

Aktualizováno 27. května 2019