Načítám Akce

Brain&Breakfast s Michalem Lidayem

registrace

Informace o akci

Datum 20. 5. 2021 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 08:30-10:00
Vstupné Zdarma
Organizátor Red Button Web 
Místo Událost proběhne online

Energie firmy pramení v její kultuře

Každá společnost má svoji kulturu. Nemusí se o ní mluvit, ale je tam. Je jedinečná a nekopírovatelná. I proto je to nejsilnějším diferenciačním faktorem. Má sílu hnát ale i brzdit. Někdy obojí zároveň. Díky ní nebo kvůli ní jsou společnosti takové, jaké jsou. Umění vycítit, jak ji správně ovlivňovat se učíme celý život. Michal Liday je přesvědčený, že právě toto je jediná cesta udržitelného, dlouhodobého úspěchu než kladení důrazu na chladnou efektivitu podle univerzálních šablon a pravidel. Firma se totiž svoji podstatou mnohem víc blíží živé bytost než stroji.

KDO JE HOSTEM

Michal Liday, vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, se zaměřením na matematiku a výpočetní techniku. Pokračoval na doktorandské studium na Ekonomické univerzitě se specializací na Kvantitativní metody v ekonomii. Absolvoval studijní program na Mankato State University v Minnesotě USA a City university v Londýně. V roce 2010 ukončil studijní program na Harvard Business School v Bostone USA.
Svůj profesionální život začal jako pedagog na Ekonomické univerzitě v Bratislavě, následně pracoval v Tatra Bank na pozici ředitele pobočky. V roce 2000 se stal ředitelem priváního bankovnictní a o pět let později svoje aktivity zaměřil na řízení retail bankovnictví. Od roku 2015 působí jako generální ředitel Tatra Bank.

O BRAIN&BREAKFAST

Brain&Breakfast primárně vznikly právě proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly. Jsou také možností potkat se a promluvit si s lidmi se silným příběhem a v neposlední řadě se propojovat navzájem. Snídaně se konají jednou za měsíc.

VSTUP A REGISTRACE

Přihlaste se zdarma ZDE. Po skončení snídaně se také můžete připojit k debatě, která začne po krátké pauze zhruba v 10:10 a bude trvat kolem 30 minut.
Vzhledem k současným opatřením se snídaně uskuteční pouze online na platformě Red Button EDU.
registrace Zpět na všechny akce

Máte tip?

Pracujete na něčem, co stojí za pozornost? Nebo znáte projekt, který rozhodně chceme poznat? Jsme jedno velké ucho. Posílám tip

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

Nové Stream studio

Tvoříte podcasty, rozhovory nebo videa? Přijďte je natočit k nám.

Zjistit víc