Načítám Akce

Akce

Impact Hub na čerstvém vzduchu – Den bez aut 2017

Naše stoly, židle, káva, wifi a vaše chuť sdílet Impact Hub na vzduchu. Vytáhněte sebe i svůj laptop za hranice všedního prostoru mezi čtyřmi zdmi do „jednodenního“ coworkingového centra, které vznikne v rámci Dne bez aut ve Štefánikově ulici.  A že máte pocit, že jen stůl a židle nestačí? Koukněte na náš program a zapojte se ještě o něco víc.

llll

11.00 Welcome session

Co to je vlastně Impact Hub a co všechno vám může nabídnout? Seznamte se se všemi benefity sdíleného pracovního prostoru, seznamte se s příběhy úspěšných projektů našich členů, kteří se nebáli začít sdílet nejen stůl, ale i zkušenosti v Impact Hubu.

13.00 Hub Lunch

U oběda by nikdo neměl být sám a už vůbec by se při něm nemělo jen potichu žvýkat sousto za soustem. Stačí si přinést něco k snědku a pak už jen mluvit, mluvit, mluvit. O Praze 5, o společensky odpovědném podnikání, o recyklaci, prostě o všem, co vás napadne.

15.00 Welcome session no. 2

Nestihli jste program v 11.00? Máme pro vás repete. Dozvíte se, co to je vlastně Impact Hub a co všechno vám může nabídnout. No a možná i něco navíc.

18.30 Posuňte své podnikání sdílením vpřed

Máte v hlavě myšlenku na projekt, který může něco změnit, ale nevíte, jak ho realizovat. Máte za sebou první krok, ale nevíte, kudy mají vést další kroky. V diskuzi s Kateřinou Bouškovou, koordinátorkou mezinárodního akceleračního programu Social Impact Award zjistíte, že v tom nejste sami. A že je tu někdo, kdo vám se vším rád pomůže.


P.S.: Nestíháte diskuzi a přesto máte v hlavě stovky otázek, na které byste se chtěli zeptat? Dorazte v průběhu dne do naší Impact Hub zóny a zaregistrujte svůj projekt na našem Info stolku. S radou kam dál, se na vás obrátíme e-mailem.


Akce je pořádána v rámci Evropského týdne mobility společně a pod patronátem Dne pro Prahu. Více o iniciativě zde

Organizátor akce

Impact Hub Praha

Datum a čas

22. září 2017 08:00 - 20:00

Vstupné

Cena pro členy: zdarma bez registrace

Cena pro veřejnost: zdarma bez registrace

Aktualizováno 18. září 2017