Načítám Akce

Finanční wellness: 5 kroků pro finanční zdraví

Registrace

Informace o akci

Datum 25. 10. 2023 Přidat do iCal
Přidat do Google Kalendáře
Čas 18:00-20:00
Vstup Veřejná akce
Vstupné 300 Kč – 400 Kč
Organizátor Impact Hub Praha Web
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa

💰 Víte, jak velký má být Váš finanční polštář?

💰 Kolik byste si už teď měli odkládat na důchod?

💰 Máte pocit, že byste si měli svoje finance trochu lépe zorganizovat?

Ve workshopu o finančním wellness spolu projdeme základní kroky, které by každý z nás měl pro svoje finanční zdraví dělat. Z workshopu budete odcházet s konkrétními tipy na správu vašich financí i s vlastním finančním plánem.

📣 Kdo workshop povede:

Pavlína Louženská

Za poslední rok Pavlína pomáhala 300+ firmám v zemích po celé Evropě. Je certifikovaným trenérem Google pro Design Thinking, Leadership a Entrepreneurship. Pro různé VC fondy pracuje jako startup scout a advisor. Založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 35 000 členek. Píše newsletter o nových technologiích a trendech na pavlinaspeaks.com a má konzultační agenturu a podcast o trendech Trendspotterky.com.

Laureen Höllge

Lóra má jako COO investiční platformy Fondee na starosti růst a expanzi. Jejím srdcovým projektem je mimo jiné program finančního wellness, kde se věnuje společenským přístupům k penězům, ale i tématu investování žen. Téma peněz a finančního wellness řeší, protože věří, že peníze jsou moc a nástroj k nezávislosti. Vedle Fondee spoluzaložila také startup Mamio, který skrze novou appku sdružuje a podporuje maminky.

Vstupné pro členy Impact Hubu 300 Kč, pro veřejnost 400 Kč.

Registrace Zpět na všechny akce