Načítám Akce

Galavečer Social Impact Award 2023

Registrace

Informace o akci

Datum 4. 10. 2023 Přidat do iCal
Přidat do Google Kalendáře
Čas 19:00-22:00
Vstup Veřejná akce
Vstupné Zdarma
Organizátor Impact Hub
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa

Social Impact Award je inkubační program pro mladé sociální inovátory ve věku 15 – 30 let, který jim pomáhá přetavit nápad z papíru do reálného podnikání. Letošní Social Impact Award, která odstartovala v červnu, se blíží ke svému konci.

📆 Ve středu 𝟒. 𝐫̌𝐢́𝐣𝐧𝐚 dojde na oficiální vyhlášení těch nejlepších letošních projektů. Kdo ze sociálních inovátorů obdrží Cenu poroty a vyrazí reprezentovat Českou republiku na mezinárodní SIA Summit? Kdo se stane nejoblíbenějším projektem veřejnosti? A kdo zaujme Českou spořitelnu a získá její ocenění?

To vše se dozvíte na slavnostním vyhlášení letošního ročníku inkubačního programu Social Impact Award, který proběhne v Impact Hubu Praha D10 od 19:00.

 

PROGRAM VEČERA

◾ Od 19:00 začneme panelovou diskuzí s názvem Péče o psychické zdraví zaměstnanců z generace Z & jejich prevence vyhoření pořádanou projektem Nevyhasni.

◾ Od 20:00 se všichni finalisté představí v Mashupovém formátu a vy tak budete mít možnost vidět, o jaké podnikatelské projekty se letos rozroste sociálně podnikatelská scéna.

◾ Následovat bude vyhlášení těch nejlepších, a to cca od 20:50.

◾ Poté, co se projekty vyfotí na paletce slávy, se plynule přesuneme do networkingové části, kde bude příležitost se seznámit u skleničky něčeho dobrého nejen s letošními finalisty SIA, ale také s mentory, porotci, lektory a s dalšími desítkami zajímavých hostů.

◾ Celým večerem vás bude provázet zábavný a charismatický moderátor Martin Vasquez.

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Jaké téma se bude probírat na panelové diskuzi
Těšit se můžete na hosty, kteří se pustí do diskuze o tom, jak nevyhořet. A jak specifické může být vyčerpání a vyhoření z pohledu nastupující generace Z, kterou někteří starší nazývají generací sněhových vloček (snowflakes). A jak říká projekt Nevyhasni: “Žijeme v hustle culture – kultuře, kde je spoustu místa pro produktivitu, ambice, výkon a úspěchy, ale jen málo místa na odpočinek, péči o sebe a rovnováhu.”

Co je to Mashup
Projekt má 200 sekund, 10 slidů a prostor proto se všem zúčastněným představit. Formát je to rychlý a svižný. Můžete se pak také těšit na hlasování o nejlepší prezentaci večera.

Které projekty jsou letošními finalisty SIA
Asistent na blízku
Citymind
Gomed
Komunikos: motivuj a inspiruj slovem
Meesto
Městské holubníky
Nevyhasni
rigo
Tabu

Celá akce je zdarma, stačí se pouze registrovat.

👖 👔 Dress code: Smart Casual

Registrace Zpět na všechny akce