Načítám Akce

Impact Hub Coaching – individuální koučink

Registrace

Informace o akci

Datum 15. 12. 2021 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 15:00-18:00
Vstupné 120/350 Kč pro veřejnost
Organizátor Impact Hub Praha D10 Web 
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa 

V průběhu života se dostáváme do různých situací. Některé nás zaskočí, jiné donutí se zastavit a rozhodnout, jak dál. Nebo si jen potřebujeme ujasnit svoje další kroky. V těchto okamžicích je vždy důležité si udržet odstup a nadhled. Využijte příležitosti individuálního koučinku. Koučováním dosáhnete efektivněji svých cílů i větší jistoty při zásadních rozhodnutích.

Co Vás na setkání čeká? Vzájemný dialog založený na důvěře a otevřenosti. A naprosto rovnocenný vztah, kdy žádný Váš nápad ani myšlenka není nesmysl. Alena Vám bude naslouchat a podporovat Váš myšlenkový proces. Bude Vám průvodkyní při hledání těch nejlepších možných řešení a postupů. Pozornost bude věnována Vašemu dalšímu rozvoji, objevování a plnému využití Vašich skrytých schopností. Tím posílíte svou důvěru v sebe sama a dokážete se snáze rozhodovat a dosáhnout tak efektivněji svých cílů. Setkání s Alenou Vám umožní podívat se na skutečnosti ve Vašem životě s odstupem, z nového úhlu pohledu a podpořit Vaše odhodlání k dalším krokům.

FACILITÁTORKA

Alena Ptáčková je koučka, facilitátorka, konzultantka a lektorka. Věří v sílu přirozeného potenciálu ukrytého v každém člověku i v jeho schopnost naplno jej využít – v běžném a profesním životě i při sportu. Má dlouholeté zkušenosti z oblasti legislativy, auditu, posuzování interních norem, tvorby metodiky i ověřování nastavení a fungování procesů; a rovněž v oblasti soft skills. Vždy směřuje přímo „k jádru“ věci. V koučovací praxi dodržuje Etický kodex a Standardy Mezinárodní federace koučů (ICF). Členkou Impact Hub Praha je od roku 2016 a působí zde jako mentorka a expertka v akceleračních programech. Další informace na webu: www.ptacek-coach.cz.

REGISTRACE

Registrujte se, prosím, pomocí tohoto formulářePokud jste člen, máte vstup zdarma. Jako nečlen si můžete vybrat ze dvou variant: jednorázové vstupné za 120 Kč/rozšířené vstupné za 350 Kč (spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc. Jaké jsou jeho výhody?)

Koučovací sezení trvá 45 minut.

Registrace Zpět na všechny akce

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů