Načítám Akce

Akce

Impact Hub Share: Tvorba a správa investičního portfolia

Koná se v Impact Hub Praha D10

Seminář navazuje na listopadový Impact Hub Share s názvem „Jak začít investovat“. Je určen jak účastníkům předchozího semináře, tak i novým zájemcům, kteří rozumí základním investičním pojmům, jako je riziko, výnos a volatilita. Pokud chcete získat návod na to, jak sestavit investiční portfolio, které splní Vaše finanční cíle, je tento seminář určen právě Vám.

Během večera si představíme základní třídy aktiv, které by měli být součástí každého investičního portfolia. Řekneme si něco o strategické alokaci, jako nejdůležitější součásti tvorby portfolia. Také se dozvíte, jak správně diverzifikovat portfolio, proč je dobré se zajímat o korelaci, a co nejvíce ovlivňuje výnos. Zjistíte, k čemu slouží investiční profil a jestli stačí k určení složení portfolia. Vše si ukážeme na konkrétním příkladě skutečného klienta a teorii tak zasadíme do praktického rámce českého finančního trhu. Samozřejmě bude prostor i na jakékoliv dotazy z oblasti investic.

Michala Janatová

Téměř celý svůj profesní život se věnuji investicím. V rámci skupiny ČSOB, kde jsem strávila dlouhých 14 let, jsem prošla všemi fázemi investičního procesu (od vypořádávání obchodů k tvorbě investičních produktů, až po celkovou podporu distribuční sítě ČSOB Private Banking). V průběhu své práce v ČSOB jsem také doplňovala své teoretické znalosti a v roce 2013 jsem tak získala prestižní mezinárodní titul CFA (Chartered Financial Analyst). Na začátku roku 2018 jsem se rozhodla využít své znalosti a zkušenosti pro svůj vlastní byznys a začala pracovat jako investiční konzultant na volné noze. Mým cílem je přispět ke zlepšení kvality a tím pádem i reputace finančního poradenství v České republice. Propaguji klientem placené poradenství jako nejlepší cestu ke sladění zájmů klienta a poradce. Kromě toho také píši investiční blog a jsem externí redaktorkou internetového portálu Investiční web.


Registrujte se, prosím, pomocí tohoto formuláře. Pokud jste člen, máte vstup zdarma.

Jako nečlen si můžete vybrat ze dvou variant:

* jednorázové vstupné stojí 120 Kč

* rozšířené vstupné stojí 300 Kč a spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc. Jaké jsou jeho výhody?

 

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Impact Hub Praha

Datum a čas

14. února 2019 18:00 - 20:30

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 5. února 2019