Načítám Akce

Akce

Impact Hub #Coaching: 1 na 1

Koná se v Impact Hub Praha D10

Založit podnikání, sehnat investory, rozvíjet svůj produkt i byznys zároveň je obrovsky náročné. Chce to velkou odvahu a rozvahu každý den být schopen řešit složité situace a rozhodovat se. Ne každý má na to však energii. Proto je nesmírně důležité mít možnost v bezpečném a důvěrném prostředí utřídit si myšlenky, seřadit si priority, získat odstup a vidět věci ze více stran. Profesionální kouč Roderick Lambert vám právě s tímto pomůže a podpoří Váš potenciál. 

Co čekat?

  1. Zarezervujte si termín sezení.
  2. Připravte si téma, které chcete se mnou probrat

A co za to? Nic! Až když se přesvědčíte, že vám koučink může pomoci v podnikání a budete chtít s Roderickem pokračovat dále, domluvíte se na spolupráci (členům Impact Hubu nabízí 20% slevu). Nabídky bezplatného setkání můžete využít i opakovaně, budou-li volné termíny. 

O Roderickovi

Jako certifikovaný životní a exekutivní kouč a mentor, Roderick Lambert, vám pomůže dosáhnout vašich cílů jak v osobním, tak i v profesním životě, a to v Praze, nebo kdekoliv na světě. Hovořit s ním můžete anglicky nebo česky. Jeho život a kariéra jej zavedly přes kontinenty, jazyky a časová pásma; od malé, rodinné firmy až po globální finanční skupinu; od korporátního manažera až po svobodném profesionála; od manžela k milujícímu otci. 

Během více jak 20 let v řízení lidských zdrojů a managementu řídil Roderick diverzní týmy v komplexních prostředí: 

  • v rostoucí jazykové agentuře,
  • jako ředitel HR v pojišťovně,
  • jako ředitel HR pro oblast EMEA pojišťovací skupinu,
  • jako HR Business Partner ve velké bance.

Spolupracoval s řediteli skupiny, CEO, specialisty i administrativními pracovníky, řešil mnoho rozličných situací a potkal mnoho rozličných lidí. Klienti na Roderickovi oceňují zejména jeho schopnost motivovat, být efektivní a mít upřímný zájem o rozvoj svých klientů. Roderick si sám prošel mnoha změnami. Má proto ideální předpoklady být průvodcem na té Vaší cestě.


Registrujte se, prosím, pomocí tohoto formuláře. Akce je pouze pro členy Impact Hubu.
Termíny jsou vždy vypsány na jeden den v měsíci střídavě v Impact Hub Praha D10 i K10 v čase mezi 8:30 – 12:30 hod tzn. možnost hodinového koučovacího sezení mají 3 zájemci měsíčně. Koučování probíhá  anglicky i česky, jazyk si sami zvolíte.  

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Impact Hub Praha & Roderick Lambert

Datum a čas

12. listopadu 2019 08:30 - 12:30

Vstupné

Cena pro členy: zdarma

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 5. září 2019