Načítám Akce

Akce

Impact Hub #Coaching: Mastermind pro kouče

Koná se v Impact Hub Praha D10

Jsme profesionální koučové, kteří rozvíjí svou koučovací praxi nebo jsme na cestě k tomuto cíli. Každý měsíc se setkáváme, abychom si pomáhali a podporovali se. Sdílíme své zkušenosti, radíme se a spojujeme síly, aby naše služby byly ještě lepší a profesionálnější, než kdybychom na to byli sami. Pokud jste kouč a nebojíte se změn, přijďte do naší mastermind skupiny. Další termíny najdete v registračním formuláři. 

Přineste si své téma

Co aktuálně nejvíc řešíte? S čím byste se  potřebovali poradit? Co vám nefunguje a chcete změnit? Skupina vám pomůže. Hodnotami naší skupiny jsou odvaha, respekt a důvěra.

O facilitátorce

Setkání mastermind skupiny povede Simona Bodláková, zkušená koučka, lektorka a facilitátorka workshopů. Simona svou 20ti letou kariéru prožila hlavně ve strategických a marketingových odděleních rodinných i globálních firem. Téměř polovinu svého působení vedla týmy, které měly nejrůznější cíle i povahu. Ve své práci s lidmi pro ni byla důležitá rovnováha, radost z práce, zaměření na lidi i na výkon a opravdový leadership. Po odchodu z velkého korporátního světa v roce 2014 založila společnost Seven Development s.r.o., která podporuje firmy a leadery při budování úspěšného a prospěšného podnikání. Věnuje se rozvoji firemní kultury malých a středně velkých firem.Simona píše blog s praktickými tipy, jak vést a rozvíjet týmy. V podnikatelském akcelerátoru Impact Hub 100-Day Challange podporuje jako mentorka mladé projekty. Je k dispozici jako expert v projektech Impact Hubu Praha. 


Pro účast je nutné být koučem nebo se koučingu věnovat.  Registrujte se, prosím, pomocí tohoto formuláře.
Pokud jste člen, máte vstup zdarma.
Jako nečlen si můžete vybrat ze dvou variant:
* jednorázové vstupné stojí 120 Kč
* rozšířené vstupné stojí 350 Kč a spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc. Jaké jsou jeho výhody?

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Impact Hub Praha

Datum a čas

22. října 2019 16:00 - 18:00

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Cena pro veřejnost: 120/350 CZK

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 1. září 2019