Načítám Akce

Akce

Impact Hub Planet: Změna myšlení – Vzdělávání a jeho budoucnost

Koná se v Impact Hub Praha D10

Talkshow Impact Hub Planet tematicky zaměřenou na změnu myšlení současné společnosti jsme zahájili diskusním panelem na téma změny financování. Krátký pohled na to, jak se akce napříč městy povedla, uvidíte zde. Další diskusní panel je zaměřený na vzdělávání a jeho budoucnost. 

Jaké jsou současné trendy ve formálním vzdělávání? Odpovídají potřebám společnosti 21. století? Kde na sebe navazuje formální a neformální vzdělávání a do jaké míry v tom hraje roli osobnostní rozvoj? Jak firmy při přijímacím pohovoru nahlížejí na uchazeče a jejich vzdělání? Co je rozhodujícím faktorem pro přijetí? A jak jsou zaměstnanci motivováni k osobnímu rozvoji v práci? Jaký je současný stav digitálního vzdělávání a výhled do budoucna?

Program

  • Večerní neformální event
  • Prezentace / Krátký vstup všech účinkujících – Základní informace a aktuality problematiky
  • Řízená panelová diskuse
  • Otázky publika
  • Speed Dating / Konzultace 1:1
  • Catering + networking

Známe už všechny spíkry večera, jsou jimi:

📍 Martina Bacíková, zakladatelka a ředitelka INEV a Ekonomické olympiády. Pomocí projektů INEV vytváří zázemí pro výuku ekonomie a financí na středních školách.

📍 Bob Kartous, profesionální provokatér veřejné diskuze, vedoucí analýzy a komunikace EDUin a mluvčí Českých elfů.

📍 Evžen Korděnko, spoluzakladatel iniciativy Aliance 50+, podporující rozvoj kariéry lidí nad padesát let. Poradce pro management na volné noze.

📍 Jan Straka, spoluzakladatel a spoluředitel neziskové organizace Učitel naživo, jejímž cílem je proměna českého vzdělávacího systému prostřednictvím podpory učitelů a ředitelů.

… Impact hub Planet, to jsou současné trendy a vize systému vzdělávání pohledem inspirativních řečníků. Pro aktuální informace sledujte Facebook akceAkce je zdarma a stačí se registrovat. Těšíme se na shledanou. 


Co je to Impact Hub Planet

Talkshow Impact Hub Planet se zaměřuje na aktuální témata, která rezonují společností a ovlivňují její směřování. Našimi řečníky jsou lidé, kteří se nebojí volat po změně a svými projekty přímo měnit pohled na fungování běžných věcí. V obecenstvu rádi uvítáme všechny s vizí udržitelného rozvoje společnosti a zájmem o systém vzdělávání. Chceme společně diskutovat konkrétní témata, která mohou ovlivňovat rozvoj společnosti a nezůstaneme pouze u teoretického pohledu na věc.

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Impact Hub Praha

Datum a čas

25. dubna 2019 19:00 - 22:00

Vstupné

Cena pro členy: zdarma

Cena pro veřejnost: zdarma

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 11. dubna 2019