Načítám Akce

Impact Hub Share: Jak začít s investováním

Registrace

Informace o akci

Datum 7. 10. 2020 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 17:00-19:00
Vstupné 120/350 Kč pro veřejnost
zdarma pro členy
Organizátor Impact Hub Praha D10 Web 
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa 

Nelíbí se vám, že vaše těžce vydělané peníze ztrácí svou hodnotu na spořícím účtu? Nebo přemýšlíte o tom, jak si v důchodu zachovat svůj životní standard? Uvědomujete si, že investování je cesta, ale nevíte jak na to? Pak si nenechte ujít opakování úspěšného semináře, který proběhl v Impact Hubu před dvěma lety.

Během večera se účastníci seznámí se základními investičními pojmy, jako je riziko, výnos, volatilita nebo diverzifikace. Dozví se, co všechno je důležité vědět, než začnou s investováním a co je důležitější než správný výběr produktů. Řekneme si také, jaké chyby dělá většina investorů (i těch zkušených) a poznáte, že emoce hrají při investování mnohem větší roli než ekonomické znalosti. Ukážeme si také několik příkladů zdánlivě výhodných investic, před kterými je třeba mít se na pozoru. Účastníci dostanou i několik tipů na knihy, které je dobré si přečíst před vstupem do investičních nástrojů. V neposlední řadě si ukážeme praktické možnosti investování v České republice (jaké nástroje, jaké obchodníky využít, kde získávat informace….) a samozřejmě bude prostor i na jakékoliv dotazy z oblasti investic.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ

Michala Janatová
Téměř celý svůj profesní život se věnuje investicím. V rámci skupiny ČSOB, kde strávila dlouhých 14 let, prošla všemi fázemi investičního procesu (od vypořádávání obchodů k tvorbě investičních produktů, až po celkovou podporu distribuční sítě ČSOB Private Banking). V průběhu své práce v ČSOB také doplňovala své teoretické znalosti a v roce 2013 tak získala prestižní mezinárodní titul CFA (Chartered Financial Analyst). Na začátku roku 2018 se rozhodla využít své znalosti a zkušenosti pro svůj vlastní byznys a začala pracovat jako investiční konzultant na volné noze. Jejím cílem je přispět ke zlepšení kvality a tím pádem i reputace finančního poradenství v České republice. Propaguje klientem placené poradenství jako nejlepší cestu ke sladění zájmů klienta a poradce. Kromě toho také píše články a nahrává rozhovory na svůj investiční blog.

REGISTRACE

Vstupenky pořídíte přes GoOut.cz.
Pokud jste člen, pořiďte si vstup za 0,-, abychom vám mohli držet místo 😉
Jako nečlen si můžete vybrat ze dvou variant:
* jednorázové vstupné stojí 120 Kč
* rozšířené vstupné stojí 350 Kč a spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc. Jaké jsou jeho výhody?

Registrace Zpět na všechny akce

Máte tip?

Pracujete na něčem, co stojí za pozornost? Nebo znáte projekt, který rozhodně chceme poznat? Jsme jedno velké ucho. Posílám tip

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

Znalosti od nejlepších

Rozvíjejte svůj projekt s Google experty a mentory! Online a zdarma.

chci vědět víc