Načítám Akce

Impact Hub Share: Kariéra unplugged

Registrace

Informace o akci

Datum 25. 1. 2022 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 18:00-20:00
Vstupné 120/350 Kč pro veřejnost
zdarma pro členy
Organizátor Impact Hub Praha D10 Web 
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa 

Jak moc je Vaše kariéra skutečně autentická? Umíte se odpojit od svého dosavadního myšlení? Úspěch, cíle, motivace jsou často jen prázdné pojmy bez hlubšího obsahu. Co je však tím skutečným „motorem“, který Vás bude pohánět vpřed? Sebereflexe bývá občas nepříjemná, ale může být užitečná, a úhel pohledu na Vaši životní kariéru nemusí být jen jeden. Náš workshop je jen pro „odvážné“ … Nebudete z něj odcházet s konkrétním návodem, možná budete mít „v hlavě“ spoustu otazníků. Určitě však vystoupíte ze své běžné role a dozvíte se o sobě mnoho nového. Pustíte se do toho s námi?

KDO VÁS WORKSHOPEM PROVEDE?

Alena Ptáčková – je koučka, facilitátorka, konzultantka a lektorka. Věří v sílu přirozeného potenciálu ukrytého v každém člověku i v jeho schopnost naplno jej využít – v osobním a profesním životě i ve sportu. Věnuje se práci s mentálním nastavením a emocemi. Má dlouholeté profesní zkušenosti v oblasti legislativy, auditu, posuzování interních norem, tvorby metodiky i ověřování nastavení a fungování procesů; a rovněž v oblasti soft skills. Je absolventkou kurzů koučinku (certifikace ICF), facilitace (Asociace mediátorů ČR) a sportovní přípravy (FTVS UK). Vždy směřuje přímo „k jádru“ věci. V koučovací praxi dodržuje Etický kodex a Standardy Mezinárodní federace koučů (ICF). Členkou Impact Hub Praha je od roku 2016 a působí zde jako mentorka a expertka v akceleračních programech. Další informace na webu: www.ptacek-coach.cz.

Bronislav Růžička – ve svých aktivitách propojuje mnoho zdánlivě rozdílných světů. Jeho profesní zkušenosti kombinují sféry R&D engineeringu (motorsport/automotive), vedení týmů a projektů v nadnárodních firmách i vlastní business zkušenosti. Speciální oblastí je pak human & team performance development, práce s mentálním nastavením jednotlivce a inovativní myšlení. Tady čerpá nejen z dlouholeté praxe při rozvoji mentálního potenciálu ve sportu, ale také z osobních hraničních sebe rozvojových zkušeností. Je certifikovaným ICF koučem a absolventem kurzu pro Inner Game facilitátory na IG Institutu Tima Gallweye. Ve spolupráci s Impact HUB se pak od roku 2018 věnuje také expertnímu poradenství a mentorování v akceleračních programech.

REGISTRACE

Registrujte se, prosím, pomocí tohoto formuláře. Pro členy je vstup zdarma. Cena pro nečleny je 120 CZK.

Registrace Zpět na všechny akce

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů