Načítám Akce

Impact Hub Share: Super pocit, edice 2021

registrace

Informace o akci

Datum 7. 12. 2021 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 17:00-19:00
Vstupné 120 Kč pro veřejnost
zdarma pro členy
Organizátor Impact Hub Praha K10 Web 
Místo Impact Hub Praha K10, Koperníkova 10, Praha 2 - VinohradyMapa 

Super pocit pracuje s tím dobrým v sobě. Autentické porozumění a nenásilí v běžném životě je nad zlato. Přidej se k eventu, kde si vlastní pocit štěstí můžete vytvořit i vy sami.

CO VÁS ČEKÁ?

Celý koncept „Super pocitu“ se točí kolem zlata a toho, co navozuje. V našich prostorách budou vystaveny umělecká díla Anabel, které během akce představí. Následovat bude workshop, kde si budete moci pozlatit svůj diář, oblíbený sešit nebo obraz, který si přinesete. K dispozici budeme mít pár drobností k ozdobení i na místě.

KDO VÁS AKCÍ PROVEDE? 

Anabela Žigová

Anabela je umělkyně, autorka esejí a menších filmových děl. Pochází ze západního Slovenska a studovala v Paříži. Od roku 2001 Newyorčanka, dnes žije převážně mezi Brooklynem a Prahou. Na Slovensku dokončila dokumentární film Salto Mortale o vyrovnávání se s komunistickou minulostí. Aktuálně pracuje na projektu o soukromí lidí po vraždě slovenského novináře. Její vizuální projekt Super pocit funguje od roku 2017 a podpořili ho kromě jiných i herec Robert Roth, návrhář Boris Hanečka, Residency Unlimited, Wendy’s Subway Brooklyn, Generální konuzlát SR v New Yorku, Antikvariát Steiner, Flatgallery, Univerzitní knihovna, Francouzský Institut v Bratislavě, Stop ĽSNS, Galéria Jozefa Kollára v Banskej Štiavnici, Artforum Pezinok a Prague Secret Bookstore.

Díla, která nás vnímají
Jsou taková díla, která myslí, myslí za nás a zvou nás zamyslet se hlouběji. Díla která zkoumají naše místo ve světě, náš politický postoj a co je aktuálně ve hře. Anabelina práce je toho zdrojem. Je náročná, poetická a politická zároveň. Zvolila si sílu materiálu a experimentuje s jejich schopností vtáhnout nás do nitra. Zlato jako seduktivní fatální magnet pro oko. Subtilně v nás vyvolává omamný pocit, který následujeme jako oblak parfému a rádi se v něm ztratíme. Ale extáze je záhy pryč a tato nádhera za námi zaklapne. Otevře nás pochybnosti a pocit trpkosti spojené s hlubokou jizvou pod neodolatelným zlatým povrchem. Jsou díla, která nám připomínají, že umělecká tvorba může být i aktem odolnosti. Rezistence.
Nicolas Gruppo, Avignon. August, 2017

REGISTRACE

Registrujte se, prosím, pomocí portálu GoOut. Pokud jste člen, máte vstup zdarma. Jako nečlen si můžete vybrat ze 2 variant: jednorázové vstupné za 120 Kč nebo rozšířené vstupné za 350 Kč (spolu s ním získáváte zároveň tarif Connect na jeden měsíc. Jaké jsou jeho výhody?)

registrace Zpět na všechny akce

Máte tip?

Pracujete na něčem, co stojí za pozornost? Nebo znáte projekt, který rozhodně chceme poznat? Jsme jedno velké ucho. Posílám tip

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

STREAM STUDIO

Tvoříte podcasty nebo videa? Využijte možnost několika setupů a nahrávejte u nás.

ZJISTIT VÍC