Načítám Akce

Jak být sám sobě kouč*kou

Registrace

Informace o akci

Datum 25. 1. 2023 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 17:30-20:00
Vstupné Pouze pro členy
Vstupné Zdarma
Organizátor Impact Hub Praha D10 Web 
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa 

Naše členka Kristýna a její kolegyně Eva organizují interaktivní workshop, kde se dozvíte o jedné z nejatraktivnějších metod osobního rozvoje – koučinku. Jedná se o metodu založenou na rozhovoru, díky které najdete perspektivu a nastavíte si konkrétní kroky, které vás dovedou k vašim vytouženým cílům rychle a efektivně. 

Na workshopu se seznámíte s koučovacím procesem a naučíte se otázky, které můžete využít v každodenních situacích. Společně se také zamyslíme a nastavíme strategii, jak ke koučování sám sebe přistupovat. Díky tomuto přístupu se tak vyhnete zacyklení a střídání strachu a euforického nadšení. Workshop je pro kohokoliv, kdo chce pracovat na sobě nebo svém businessu.

LEKTORKY A KOUČKY

Eva Šťastná

Jsem markeťačkou, mámou dvou malých dětí a nadšenou ICF koučkou. Celý profesní život se věnuji rozvoji lidí a marketingu a jsem velice ráda, že to, co mě baví a v čem mám expertní znalost, můžu propojit. Zvyšuji mezi lidmi i ve firmách povědomí o tom, co koučink je, jak vás neuvěřitelně rychle a pohodlně dostane tam, kde chcete být. Také přednáším, pořádám workshopy i koučuji a dělám tak lidi spokojenější. Pokud i Vy chcete najít řešení, které hledáte a zlepšit tak kvalitu svého života, neváhejte se ozvat. Veškeré kontakty najdete na mém webu www.stastny-kouc.cz.

Kristýna Svobodová

Vystudovala jsem mediální studia na FSV UK a šest let pracuji v marketingu. Protože mě vždy fascinovala komunikace a lidská mysl, stala jsem se ICF koučkou. Koučink vnímám jako jednoduchý a zároveň efektivní nástroj, jak objevit svůj plný potenciál i vyřešit problémy. V rámci koučinku máte možnost být se svými myšlenkami, pojmenovat všechno, co vás trápí nebo čeho chcete dosáhnout a najít způsoby, jak to uděláte. Více informací najdete na mém webu: www.coachkristyna.com.

REGISTRACE

Akce je pouze pro členy a registrovat se na ni můžete tady. Pokud se máte zájem účastnit, ale členem nejste, ozvěte se prosím přímo lektorkám na email: [email protected] nebo [email protected].

Registrace Zpět na všechny akce