Načítám Akce

Jak na startup a business plán

registrace

Informace o akci

Datum 6. 5. 2021 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 16:30-19:00
Vstupné Zdarma
Organizátor Impact Hub & Grow with Google
Místo Událost proběhne online

Všude se dočtete o tom, co všechno je třeba k tomu, abyste mohli projekt nebo startup vybudovat. Co když je to ale snazší, než se zdá? Nejprve vám ukážeme věci, o kterých si začínající podnikatelé často myslí, že je nutně potřebují, ale opak je pravdou. Pak vám ukážeme, jak jednoduše sestavit první business plán vašeho projektu tak, abyste nic důležitého nevynechali a současně se vám s ním dobře pracovalo.

PAVEL BARTOŠ A PETR MANDÍK

Pavel a Petr jsou inovační a startupový experti, mentori, konzultanti a Google certifikovaný trenéři pro Design thinking a Entrepreneurship. Pomáhají firmám a startupům přicházet s novými produkty, dostávat je na trh a zlepšovat svět skrze inovace. Jejich hlavními oblastmi jsou validace, marketing, business a go-to-market strategie. Spoluzaložili Startupbox.cz, digitálního průvodce českým startupovým ekosystémem pro každého, kdo chce vybudovat svůj startup a potřebuje pomoci krok po kroku.

REGISTRACE

Na tuto akci je omezený počet míst, proto je registrace nutná. Vzhledem k propojení s akceleračním programem SIA je potřeba, aby byli účastníci ve věku od 14-30 let. Workshop je zdarma. Registrujte se prosím ve formuláři tady.


Akcelerační program Social Impact Award nabízí podporu mladým podnikatelům, kreativcům a startpům, které přinášejí odpovědi na důležité společenské výzvy naší doby.

Google jako partner pro vzdělávání a technologie spolupracuje s programem SIA již od roku 2019 a v rámci programu pořádá pro zapojené projekty online workshopy s Google Certified Trainers.

Společně jsme již uvedli více než 10 inspirativních workshopů a zaškolili více než 400 mladých inovátorů. Ale to je jen začátek! Když se přihlásíte do programu, můžete získat individuální mentoring, další vzdělávání, zajímavé kontakty a expertní konzultace. Přihlaste se do 21. května a nastartujte své společensky prospěšné podnikání!

Partnerem programu je Česká spořitelna a Nadace České spořitelny. Děkujeme!

registrace Zpět na všechny akce

Máte tip?

Pracujete na něčem, co stojí za pozornost? Nebo znáte projekt, který rozhodně chceme poznat? Jsme jedno velké ucho. Posílám tip

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

Nové Stream studio

Tvoříte podcasty, rozhovory nebo videa? Přijďte je natočit k nám.

Zjistit víc