Načítám Akce

Jak vypadají tvé nápady v datech a nástrojích

registrace

Informace o akci

Datum 13. 5. 2021 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 17:00-19:00
Vstupné Zdarma
Organizátor Impact Hub & Grow with Google
Místo Událost proběhne online

Než pustíte své světové nápady do světa, ověřte si je na datech. Existují nástroje, které vám pomůžou opřít vaši kreativitu a nápady o fakta. Než se pustíte do realizace svých snů, je fajn prozkoumat trh, ulehčit si práci pomocí ověřených nástrojů, zrychlit tempo správnou přípravou, zanalyzovat první výsledky a pak zrychlit nebo úplně změnit směr.

Během dvou hodin si na workshopu ukážeme nástroje, které vám pomůžou být efektivnější. Na závěr si řekneme pár tipů, kde hledat vzdělání zdarma.

SOŇA PETRUŽELOVÁ

Soňa Petruželová se pohybuje v online marketingu již 13 let. Kdysi vedla slavný tým Performance specialistů v H1.cz . S týmem spravovala výkonově laděné kampaně pro více než 100 velkých i malých klientů (O2, Shoppie.sk, Nivea). V rámci výkonnostního marketingu rozbíhali u klientů strategie napříč celým digitálním spektrem. Aktuálně se věnuje hlavně školením jako Google Certifikovaný Tréner. Školí hlavně studenty a začínající podnikatele. Pomáhala při rozběhu Digitální Garáže a školila studenty v rámci programu Jobs for Future.

REGISTRACE

Na tuto akci je omezený počet míst, proto je registrace nutná. Vzhledem k propojení s akceleračním programem SIA je potřeba, aby byli účastníci ve věku od 14-30 let. Workshop je zdarma. Registrujte se prosím ve formuláři tady.


Akcelerační program Social Impact Award nabízí podporu mladým podnikatelům, kreativcům a startpům, které přinášejí odpovědi na důležité společenské výzvy naší doby.

Google jako partner pro vzdělávání a technologie spolupracuje s programem SIA již od roku 2019 a v rámci programu pořádá pro zapojené projekty online workshopy s Google Certified Trainers.

Společně jsme již uvedli více než 10 inspirativních workshopů a zaškolili více než 400 mladých inovátorů. Ale to je jen začátek! Když se přihlásíte do programu, můžete získat individuální mentoring, další vzdělávání, zajímavé kontakty a expertní konzultace. Přihlaste se do 21. května a nastartujte své společensky prospěšné podnikání!

Partnerem programu je Česká spořitelna a Nadace České spořitelny. Děkujeme!

registrace Zpět na všechny akce

Máte tip?

Pracujete na něčem, co stojí za pozornost? Nebo znáte projekt, který rozhodně chceme poznat? Jsme jedno velké ucho. Posílám tip

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

Nové Stream studio

Tvoříte podcasty, rozhovory nebo videa? Přijďte je natočit k nám.

Zjistit víc