Načítám Akce

Akce

Jak získávat zákazníky a prodávat

Koná se v Impact Hub Praha D10

Pokud přemýšlíte nad podnikáním nebo už se v byznysu nějakou dobu pohybujete, zřejmě tušíte, že najít správné zákazníky a prodat jim své produkty je základním kamenem úspěchu…


Jak obchodovat se nenaučíte z knížky, jako u všeho jiného nejvíce platí tzv. learning by doing. Nicméně existují principy, které je dobré vědět a na které se při prodeji a podnikání zaměřit. A právě o tom bude naše akce. Vystoupí 2 ostřílení řečníci, kteří vám předají to nejlepší, co za léta v oboru nasbírali a zjistili.

Kamil Pošvic se přes 20 let pohybuje na salesových pozicích. Pracoval například v GE Money Bank, České spořitelně a v současné chvíli působí jako regionální obchodní ředitel u Kooperativy.

Cecilia Marinova má přes 15 let zkušeností v oblasti farmaceutického průmyslu na místní i mezinárodní úrovni. Sama se označuje za kreativního profesionála se schopností transformovat inovativní řešení do obchodních výsledků a zaznamenávat tak úspěchy a obraty. Specializuje se na zakládání nových podniků, identifikace růstových příležitostí, marketing, efektivnost prodeje a vstup na nové trhy.


Pro více informací sledujte naší Facebookovou událost.
Vstupné je zdarma pro členy Impact Hub a Alumni Club. Pro veřejnost za 120 Kč.
Registrace → http://bit.ly/jakziskavatzakaznikyaprodavat

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Impact Hub Praha

Datum a čas

23. září 2019 17:00 - 19:00

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Cena pro veřejnost: 120 Kč

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 1. září 2019