Načítám Akce

Akce

Make A Real Impact

Koná se v Impact Hub Praha D10

Akce bude probíhat v angličtině. Event will be held in English. For original follow this site


Při zavádění strategických změn a inovací ve firmách hrají projektoví manažeři klíčovou úlohu. To, zda se podaří strategické cíle naplnit, závisí hodně také na tom, do jaké míry manažer projektu dokáže efektivně spolupracovat s organizací plnící úkoly napříč funkcemi.

Rainer ve své prezentaci poukazuje na silnou korelaci mezi způsobem, jakým manažer projektu jedná a působí na ostatní, a mírou jeho vlivu na výkon projektové organizace. Ukazuje, jak dosahovat nevyužívaných úrovní angažovanosti členů projektových týmů, a poukazuje na dovednosti, které jsou k výkonnosti týmu potřebné. Jeho přednáška je nabitá znalostmi a praktickými tipy, které mohou projektovým manažerům pomoci „poskočit“ z role manažera projektu do role magnetického a schopného lídra projektů.

Program
17.15 Zahájení a úvod
17.30 Přednáška: Make a Real Impact (aneb Jak dosahovat skutečné výsledky v projektech)
18.45 Prostor pro vaše otázky a odpovědi
19.00 Závěr

Přednášející: Rainer Bach
Rainer má dlouholeté zkušenosti s vedením nadnárodních projektů a programů v oblasti IT. Je přesvědčen o tom, že manažeři projektů mají možnost vést projekty k úspěšnému konci ve svých rukách.
Je certifikovaný performance coach a člen Asociace pro coaching (Assosiation For Coaching). Projektovým manažerům pomáhá k dosahování zamýšlených výsledků a cílů při vedení jejich projektů.

Zpět na všechny akce

Datum a čas

13. června 2019 17:30 - 19:00

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Cena pro veřejnost: Zdarma

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 6. května 2019