Načítám Akce

Neziskovka v černých číslech

Registrace

Informace o akci

Datum 21. 1. 2020 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 17:00-19:00
Vstupné zdarma pro veřejnost
zdarma pro členy
Organizátor Impact Hub
Místo Impact Hub Praha K10, Koperníkova 10, Praha 2 - VinohradyMapa 

Diskuzní setkání na téma, které řeší mnoho organizací v České republice. Pozvali jsme jak zástupce neziskových organizací, tak lidi z byznysu. Společně se pokusíme objasnit, jaké možnosti společensky prospěšné firmy v dnešní době mají, jak nad udržitelností vůbec přemýšlet a jaké kroky k dosažení nezávislosti podniknout.

Diskutovat budou:

Kamil Pošvic – Regional Sales Director, Kooperativa

Říká o sobě: „Skoro 20 let působím v korporacích na pozicích manažerských i projektového řízení, nabízím ekonomický pohled na podnikání, pomůžu s tvorbou business plánu, tvorbou mapy rizik i evaluací nápadů před spuštěním. Pomůžu vám přenastavit kroky vašeho podniku k tomu, aby výsledovka byla v černých číslech a sociální dopad tak vydržel co nejdéle.”

Lucie Krausová – ekonomka, účetní, lektorka a poradkyně, Vysvětlovník

Říká o sobě: Zaměřuji se na neziskové organizace a na začínající podnikatele. Mám zkušenosti s dotacemi včetně evropských fondů. V nezisku jsem přes 10 let. Umím se na věci koukat jinak. Nevidím účetnictví a daně jako čísla, ale vždycky za tím vidím konkrétní projekty a lidi. Zajímají mě detaily o aktivitách, což mi pomůže vidět věci shora a navrhovat řešení na míru.

Anna Ptáčková – lektorka, Rodinné centrum Praha
Říká o sobě: Pedagogickou fakultu UK jsem vystudovala souběžně s postupným příchodem našich dětí. Koloběh přednášek, přebalování, kojení a zkoušek mě přivedl až do Rodinného centra Praha, které se mi stalo oporou a průvodcem. Na starosti mám část administrativního zázemí, marketing a lektoruji semináře o doprovázení dětí v digitálním světě.

Marie Macounová – zakladatelka, Rodinné centrum Praha
Říká o sobě: Absolvovala jsem množství kurzů a výcviků (LAROP, Kros, Výcvik pro pomáhající profese, Terapie partnerského vztahu, 5-letý výcvik v Remediu pro skupinovou dynamiku apod.). Od roku 2011 vedu rodinné centrum a podílím se na vytváření programů, přednášek, vedení skupin a školení.

Petra Květová Pšeničná – zakladatelka, Fandi mámám

Petra je moderátorka a novinářka. Vystudovala Fakultu humanitních studií na Univerzitě Karlově v Praze. Deset let působila v TV Barrandov, kde pracovala jako scénáristka, reportérka a moderátorka, mimo jiné čtyři roky moderovala hlavní zpravodajskou relaci Naše zprávy. Kromě toho pracovala i jako externí redaktorka časopisů Instinkt a Interview. Je vdaná, má dva syny – Matěje a Jakuba. Od roku 2018 je na rodičovské dovolené a zároveň se věnuje řízení organizace Fandi mámám.

Vstupné je zdarma, registrace nutná, ale blesková → http://bit.ly/Neziskovkavčernýchpraha. Aktuální informace najdete v naší Fb události.

Akce proběhne v rámci akceleračního programu pro neziskovky a společensky prospěšné podniky Impact Hub Impact First. Na akci se mimo jiné dozvíte o možnostech Sociálního bankovnictví České spořitelny. Máte zájem o rozvoj své organizace? Napište nám na impactfirst@impacthub.cz!


Hrdými partnery Impact Hub Impact First jsou:

Registrace Zpět na všechny akce

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

Flexibilní tarify

Nabízíme členství od 10 hodin měsíčně, a to s plnou výbavou výhod. Jak své hodiny a benefity využijete je jen na vás...

Více o coworkingu