Načítám Akce

Akce

Slavnostní vyhlášení vítězů Impact First

Koná se v 

Chcete znát vítěze 8. běhu programu Impact First?

Do letošní akcelerace pro neziskové a společensky prospěšné projekty nastoupilo 10 týmů. Čtyři měsíce tvrdě pracovaly a nyní vám a odborné porotě odprezentují svůj progress. Všechny projekty jsou skvělé, zvítězit však může jenom jeden. Ten potom získá 50 000 Kč od Nadace České spořitelny a další podporu od Impact Hubu. Který to bude?

Těšit se můžete na prezentace všech projektů, inspirativní proslovy od partnerů a mentorů, výborné jídlo a pití a především vybranou společnost.

Akcelerované projekty:

  • Mobilní hospic Ondrášek pomáhá nevyléčitelně nemocným dospělým i dětem strávit poslední dny v životě důstojně a DOMA.
  • Fandi mámám nabízí materiální pomoc maminkám samoživitelkám, a to na základě jejich konkrétních potřeb a přání – od plenek, přes aktovku do školy, dětské kolo až třeba po pračku.
  • INNP Institut náprav neurovývojových poruch učí děti cvičením a zaměřuje se na pomoc při poruchách chování a učení, jako jsou: ADHD, dyslexie, dyspraxie, poruchy řeči a ostatní neurovývojové vady.
  • Jídelna Kuchařek bez domova zaměstnává a podporuje ženy v sociální tísni, propojuje lidi bez domova a s domovem a v neposlední řadě vaří dobré, zdravé a veganské jídlo dostupné pro každého.
  • KROS+S vytváří regionální hub se sdílenými kancelářemi v Mnichově Hradišti. Místo pro práci, setkávání, networking, sebevzdělávání, rozvoj a budování komunity.
  • Rodinné centrum Praha pracuje preventivním způsobem s rodinami, organizuje vzdělávací a zážitkové programy pro podporu partnerských a rodičovských kompetencí.
  • Lumpíkov podporuje ženy na mateřské dovolené pomocí přednášek a workshopů. Dále pro ně organizuje řadu volnočasových aktivit a kurzů, které jim pomáhají oživovat znalosti a navracejí sebevědomí.
  • Sdružení Tulipan zaměstnává lidi se zdravotním postižením, kteří by neměli šanci uplatnit se na běžném pracovním trhu s ohledem na rozsah a stupeň jejich handicapu. Mezi služby organizace patří uklízení, šití, zahradnické práce i ruční výroba keramiky.
  • UUUL je první česká organizace profesionálů v oboru dětských muzeí, která spojuje kulturní formy s inovativními cestami vzdělávání. Designuje herní a vzdělávací prostředí pro děti a konzultuje transformace muzeí směrem k větší otevřenosti.
  • Živá farma pěstuje bio zeleninu, ovoce, bylinky, květiny a vinnou révu. Zároveň pečuje o půdu, vzdělává a rozvíjí komunitu.

Vyhlášení proběhne 20. června v budově České spořitelny na adrese Rytířská 29, Praha 1. Pokud plánujete dorazit, nezapomeňte se prosím zaregistrovat. Aktuální informace najdete na události. Vstup je zdarma.

Zpět na všechny akce

Datum a čas

20. června 2019 17:00 - 19:00

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Cena pro veřejnost: Zdarma

Místo konání

Česká spořitelna
Rytířská 29
Praha 1

Aktualizováno 31. května 2019