Načítám Akce

Akce

Social Business Breakfast

Koná se v 

Naší květnovou Social Business Breakfast bude hostit Institute H21, který nás blíže seznámí s metodou participativního rozhodování a s možnostmi  jejího uplatnění v rámci neziskových organizací, škol a obcí. Kapacita snídaně je omezena na 15 lidí, pro registraci a případné dotazy se obracejte na Janu Olejníkovou.

k čemu může být participativní rozhodování vhodné?
 V neziskovkách pomocí unikátního hlasovacího systému zefektivňujeme interní i externí komunikaci, zdokonalujeme soutěže, konference nebo festivaly a zajišťujeme jejich technologické zabezpečení. Aktuálně spolupracujeme s Amnesty international, Ara Art, Inspireli, Czechitas, Lékaři bez hranic, nebo Českým skautem na celostátním setkání Obrok. Ve školách dáváme žákům a studentům možnost přicházet s vlastními nápady, navrhnovat projekty, jak zlepšit prostředí školy a efektivně rozdělit přidělenou část rozpočtu, “ říká ve své pozvánce na SBB Renata Klánová z IH21.


Červnová Social Business Breakfast se koná v úterý  4. června od 10 hod v kavárně Modrý domeček v Řevnicích. Pokud máte zájem také o tento termín, platí totéž: pište prosím Janě Olejníkové 😉

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Impact Hub Praha

Datum a čas

14. května 2019 09:00 - 10:30

Vstupné

Cena pro členy: zdarma

Cena pro veřejnost: zdarma

Místo konání

IH21 Karla Janečka
Zapova 1559/18
150 00 Praha 5

Více o místě konání

Aktualizováno 16. dubna 2019