Načítám Akce

Akce

STAVAŘI KLIENTŮM

Koná se v Impact Hub Praha D10

Stavba domu krok za krokem. Ušetřete čas a stovky tisíc korun.

V dnešní době je složité postavit, nebo rekonstruovat dům. Klienti se v tomto procesu ztrácí, nerozumějí mu, dělají stále stejné chyby, které je stojí peníze a čas. Jednodenní vzdělávací kurz STAVAŘI KLIENTŮM celý proces vysvětluje. Přehledně. Na příkladech z praxe. Klient porozumí základním pojmům, pochopí rozdíly v cenách projektů a realizací, mezi domem od architekta a z katalogu, stavbou na klíč a svépomocí. Kdy vyřídit povolení stavby, hypotéky, dotaci a mnoho dalšího.

Pro koho je kurz určen:
Kurz je určený pro klienty, kteří chtějí postavit, nebo zrekonstruovat dům. Prostě pro klienty, kteří chtějí bydlet.

Co se na kurzu naučíte?
A) Porozumím základním pojmům ve stavařině.
B) Naučím se krok za krokem, co mě čeká při stavbě, nebo rekonstrukci domu.
C) Budu umět rozhodnout, zda chci novostavbu, nebo rekonstrukci. Dům od architekta, nebo z katalogu. Stavbu na klíč, nebo svépomocí.

Lektor:
Lektorem je Ing. arch. Roman Kučírek z pardubické architektonické kanceláře 3K Architects. Roman pracoval v architektonických kancelářích na pozici projektanta/architekta, následně přešel do realizace, kde byl na pozici přípraváře a poté hlavního stavbyvedoucího. Pracoval na projektech v České republice, ale i v zahraničí. Projekty ve Švýcarsku a Francii mu daly odlišný náhled na to, jak může stavařina fungovat. Zkušenosti nyní předává klientům i stavařům.

Kurz:
Kurz trvá 3 hodiny dopoledne, 3 hodiny odpoledne. Odnesete si domů checklist, kde bude vše přehledně vypsáno. Součástí ceny je i oběd. S sebou si nic nosit nemusíte, vše potřebné dostanete od nás.

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Ing. arch. Roman Kučírek

Datum a čas

23. května 2019 09:00 - 16:00

Vstupné

Cena pro členy: 2950 Kč

Cena pro veřejnost: 2950 Kč

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 23. února 2019