Načítám Akce

Akce

STAVAŘI STAVAŘŮM

Koná se v Impact Hub Praha D10

Vy určíte podmínky vaší práce na začátku každého projektu

Stavařina je v dnešní době neskutečně složitá. Klíčové je pochopení zadání mezi klientem a stavařem. Stavaři ale nevysvětlují klientům svoji práci. To deformuje celý obor stavařiny. Řešením je klást velký důraz na vyjasnění zadání, obsahu, kvality, termínu a ceny. To je práce stavaře. Jednodenní vzdělávací kurz STAVAŘI STAVAŘŮM Vás naučí vyjednat férové podmínky práce na začátku každého projektu. Pochopíte myšlení klienta, naučíte se sestavit nabídku krok za krokem a získat projekt za výhodných podmínek pro Vás i klienta.

Pro koho je kurz určen:
Kurz je určený pro projektanty, architekty, vedoucí projekčních kanceláří, majitele stavebních firem, projektové manažery, stavbyvedoucí, mistry, dodavatelé TZB. Prostě pro všechny stavaře.

Co se na kurzu naučíte?
A) Porozumím stavebnímu trhu a myšlení klienta.
B) Naučím se vyjednat podmínky práce na začátku projektu.
C) Naučím se sestavit nabídku a získat projekt za férové podmínky.

Lektor:
Lektorem je Ing. arch. Roman Kučírek z pardubické architektonické kanceláře 3K Architects. Roman pracoval v architektonických kancelářích na pozici projektanta/architekta, následně přešel do realizace, kde byl na pozici přípraváře a poté hlavního stavbyvedoucího. Pracoval na projektech v České republice, ale i v zahraničí. Projekty ve Švýcarsku a Francii mu daly odlišný náhled na to, jak může stavařina fungovat. Zkušenosti nyní předává klientům i stavařům.

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Ing. arch. Roman Kučírek

Datum a čas

30. května 2019 09:00 - 16:00

Vstupné

Cena pro členy: 2950 Kč

Cena pro veřejnost: 2950 Kč

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 23. února 2019