Načítám Akce

Akce

Women Startup Competition Prague

Koná se v Impact Hub Praha D10

Již potřetí proběhne v České republice WOMEN STARTUP COMPETITION, soutěž, která má za cíl zviditelnit ženami vedené firmy a motivovat další, aby s podnikáním začaly. Kromě příležitosti na oslovení investorů mohou účastnice získat i rady odborníků, medializaci, zajímavé ceny nebo účast na finále v Londýně.

Přihlásit se může jakákoliv začínající firma, kde je zakladatelkou nebo spoluzakladatelkou žena. Z přihlášených projektů budou vybrány ty nejzajímavější, pro které máme připravený na 11. února 2019 praktický bootcamp. Ten bude zaměřený na nejdůležitější podnikatelské dovednosti pod vedením zkušených mentorů (sales, marketing, finance, byznys plán, jak jednat s investory či právo) a účastnice čeká i trénink prezentačních dovedností.

Na finálovém večeru, který proběhne 12 února., pak finalistky budou prezentovat své projekty v angličtině před porotou složenou z investorů, podnikatelů a zástupců startupového ekosystému, a to i účasti veřejnosti i médií. Soutěžící tak mohou získat publicitu, zájem investorů a také šanci na účast v evropském finále.

Možnost přihlášení soutěžních projektů bude do 13.1. 2019, přihlašovací formulář naleznete zde.

Pokud se nechcete registrovat jako soutěžící, můžete se přijít na event podívat a finalistky podpořit. Přihlášení je zde.


Soutěž spoluorganizuje Vodafone Nápad roku společně s Pavlínou Zychovou z MyStay, která se stala ambasadorkou pro Českou republiku po vlastní účasti v soutěži v roce 2015.

Partnery akce je společnost Vodafone, agentura Czechinvest a Microsoft, akci také podpořila společnost Novalia, StartupJobs, Mazagrande, Impact Hub, Dermacol, Gettick a Ocenění českých podnikatelek. Mediálními partnery je Roklen24 a magazín Best of.

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

Nápad roku / Pavlína Zychová / Women Startup Competition

Datum a čas

12. února 2019 19:00 - 23:00

Vstupné

Cena pro členy: Zdarma

Cena pro veřejnost: Zdarma

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 21. ledna 2019