Načítám Akce

Women Startup Competition Prague

Registrace

Informace o akci

Datum 12. 2. 2019 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 19:00-23:00
Vstupné Zdarma pro veřejnost
Zdarma pro členy
Organizátor Nápad roku / Pavlína Zychová / Women Startup Competition Web 
Místo Impact Hub Praha D10, Drtinova 557/10, Praha 5 - SmíchovMapa 

Již potřetí proběhne v České republice WOMEN STARTUP COMPETITION, soutěž, která má za cíl zviditelnit ženami vedené firmy a motivovat další, aby s podnikáním začaly. Kromě příležitosti na oslovení investorů mohou účastnice získat i rady odborníků, medializaci, zajímavé ceny nebo účast na finále v Londýně.

Přihlásit se může jakákoliv začínající firma, kde je zakladatelkou nebo spoluzakladatelkou žena. Z přihlášených projektů budou vybrány ty nejzajímavější, pro které máme připravený na 11. února 2019 praktický bootcamp. Ten bude zaměřený na nejdůležitější podnikatelské dovednosti pod vedením zkušených mentorů (sales, marketing, finance, byznys plán, jak jednat s investory či právo) a účastnice čeká i trénink prezentačních dovedností.

Na finálovém večeru, který proběhne 12 února., pak finalistky budou prezentovat své projekty v angličtině před porotou složenou z investorů, podnikatelů a zástupců startupového ekosystému, a to i účasti veřejnosti i médií. Soutěžící tak mohou získat publicitu, zájem investorů a také šanci na účast v evropském finále.

Možnost přihlášení soutěžních projektů bude do 13.1. 2019, přihlašovací formulář naleznete zde.

Pokud se nechcete registrovat jako soutěžící, můžete se přijít na event podívat a finalistky podpořit. Přihlášení je zde.


Soutěž spoluorganizuje Vodafone Nápad roku společně s Pavlínou Zychovou z MyStay, která se stala ambasadorkou pro Českou republiku po vlastní účasti v soutěži v roce 2015.

Partnery akce je společnost Vodafone, agentura Czechinvest a Microsoft, akci také podpořila společnost Novalia, StartupJobs, Mazagrande, Impact Hub, Dermacol, Gettick a Ocenění českých podnikatelek. Mediálními partnery je Roklen24 a magazín Best of.

Registrace Zpět na všechny akce