Načítám Akce

Akce

Workshop – Vedení pomocí silných stránek

Koná se v Impact Hub Praha D10

Pokud vás zajímá, jak správně vést svůj tým a věříte, že síla týmu je v unikátním potenciálu každého jednotlivce, už jste na správné cestě. Ve svém týmu můžete mít ty správné a hlavně angažované týmové hráče. Během tohoto kurzu se podíváme na to, jak plně využívat své i jejich silné stránky.

V ceně kurzu je také zahrnut přístup k nejznámějšímu testu silných stránek Clifton StrengthsFinder 2.0 Top5, který odhalí vaše osobní přednosti. Během kurzu se pak své silné stránky naučíte využívat ve vedení vašeho týmu.

Co nás společně čeká:

1. Probereme si základní otázku proč bychom se vůbec měli zabývat silnými stránkami lidí v našem týmu.
2. Vysvětlíme si, co je to kmenové vůdcovství a jak nám tento koncept může pomoct pochopit náš tým z hlediska motivace a různých typů chování jednotlivých členů. Dozvíte se, jak vy sami se můžete stát kmenovými vůdci vašich týmů, jak rozpoznávat jednotlivé stupně kmenové kultury a tím reálně zlepšovat efektivitu Vašeho týmu.
3. Během cvičení si řekneme jak využívat Vaše silné stránky ve vedení lidí, na jaké rizika bychom si měli dávat pozor právě z ohledem na naše silné stránky a také si řekneme, které čtyři potřeby lidé nejvíce oceňují na svých lídrech.
4. Na konci celého kurzu nás čeká práce s vaším osobním reportem silných stránek, cvičení a také diskuze o tom, jak vy sami můžete začít aktivně využívat své silné stránky v osobním i pracovním životě.

Těší se na vás Bogdan Siderek


Slevový promokód pro členy sítě Impact Hub je HUB20.
Informační stránka o workshopu
Facebooková stránka workshopu

Zpět na všechny akce

Organizátor akce

ikigai.cz

Datum a čas

25. června 2019 09:00 - 16:30

Vstupné

Cena pro členy: sleva 20 %

Cena pro veřejnost: 5 000 Kč

Místo konání

Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10
Praha 5 - Smíchov

Více o místě konání

Aktualizováno 27. května 2019