Relationship Manager pro inovační část Impact Hubu

Proč hledáme?

Většinu z našich aktivit bychom nemohli uskutečnit bez podpory silných partnerů z řad technologických firem, nadací, finančních institucí nebo zástupců kreativního průmyslu. Ti všichni věří v to, co děláme. A hlavně věří v synergie, na kterých naše národní, regionální či globální partnerství stavíme.

Umíme skvěle využít příležitosti na trhu a pro spolupráci nadchnou vždy nové a nové partnery. V týmu nám ale chybí tahoun, který by se postaral o domluvu konkrétní spolupráce s těmito nadšenými partnery. Tedy někdo jako Account Manager. Nepotřebujeme klasického “salesáka”, ale někoho pro fázi “manage” (sales bude tvořit jen cca 10% práce, 60% manage a 30% delivery - tedy realizace konkrétních úkolů). Tuto pozici v Impact Hubu zatím nemáme - nejedná se tedy o zástup za někoho, kdo odchází. Nový člověk bude muset umět trochu improvizovat a nebát se ze začátku hodně proaktivně spoluvytvářet své zadání - ale v tom je právě kouzlo této pozice.

Koho hledáme?

 • Projekťáka, protože vše bude hlavně o domluvě konkrétních parametrů spolupráce a dohledem nad jejich plněním. Je nutností mít s vedením projektů předchozí praktickou zkušenost. Někdy je výsledkem hackaton na míru, jindy inovační projekt či tematický akcelerátor. Vše je potřeba rozplánovat a dovést do úspěšného konce. Na exekutivu již zčásti máme interní tým, který pak s realizací rád pomůže.
 • Seniora, který umí pracovat samostatně, dokáže se rychle rozhodovat a nezalekne se nejasného zadání, např. jak uchopit téma Smart Cities pro potřeby konkrétního města (s využitím sítě našich firemních, neziskových a akademických partnerů, globálního talent poolu sítě Impact Hub a v lokálním kontextu daného města).
 • Ekonoma, který zvládne připravit rozpočet k diskutovaným projektům.
 • Podnikavce, který má byznys v krvi, orientuje se na českém trhu a má i vlastní síť kontaktů. Někoho, kdo rozumí “velkému byznysu” i potřebám začínajících startupů.
 • Srdcaře, který je “people person”, umí se naladit na různé typy osobností, jejich potřeby a umí budovat vztahy založené na důvěře a otevřenosti. Někoho, kdo umí být stejně skvělým Hubím ambasadorem na schůzce s vedením banky či se skupinou studentů, kteří si potřebují ověřit životaschopnost svého projektu.
 • Praktika, který má selský rozum a kterému to nejen dobře myslí, aby byly srozumitelné i pro naprostého laika. Storytelling má v byznysu velkou moc.

Co u nás najdeš?

 • Flow v různorodé práci na plný úvazek, která má smysl a dopad - s nástupem dle domluvy (ideálně od podzimu).
 • Vřelé přijetí a podporu týmu profesionálů, kteří ví, co a proč dělají.
 • Velkou míru autonomie, flexibilitu a svobodu v práci výměnou za zodpovědnost.
 • Bezplatné využití pracovních prostor v Impact Hubu pro práci na vlastních projektech v Praze, Brně a Ostravě.
 • Možnost získat inspiraci či zajímavý network v neformálním prostředí, kde se svět startupů potkává se světem nezisku a společensky odpovědného podnikání.
 • Nasdílení našeho know-how - budeš pracovat napřímo s jedním ze zakladatelů Impact Hubu. Takže učit se budeš opravdu mnoho a pořád, zejména skrze praktickou zkušenost.

Pokud myslíš, že u nás na této pozici najdeš své štěstí, ozvi se na dreamjob@hubpraha.cz. Kromě CV / odkazu na Linkedin nám pošli i odpověď na otázku, proč si myslíš, že spojení ty + Impact Hub by právě na této pozici mohlo dlouhodobě fungovat.