CO VÁS URČITĚ ZAJÍMÁ

Víme, že po vás nechceme málo, ale vaše odpovědi nám pomůžou pochopit, jaký vliv má komunita na nejširší okolí, jaké má potřeby a také zda jsou služby, které nabízíme, smysluplné a efektivní.

Na úvod zodpovíte pár vstupních otázek zaměřených na téma vašeho podnikání, projektů a práce. Pak jsou v něm otázky směřované na členství, spokojenost s Impact Hubem, komunitou, provozem, mentory. A nebojte, pokud vám některé otázky nesednou nebo vám budou připadat nesrozumitelné, netrapte se s nimi - prostě je přeskočte.

No jasně, náš komunitní tým připravil speciální místo, kde se můžete zeptat na cokoliv, co vás bude zajímat. Navíc plánujeme společné setkání na závěr průzkumu a kdykoli nám můžete napsat na community@hubpraha.cz.

Dobrý pocit z podpory růstu komunity vás rozhodně nemine, stejně jako tisíceré díky z naší strany. Dva z vás mohou taky získat ve slosování ze všech vyplněných dotazníků 300 €.

Může to vypadat, že váš dotazník je jako kapka v moři, ale opak je pravdou. Každá odpověď se počítá. Moc bychom si přáli získat nejen globální, ale i regionální report, který vám s radostí nasdílíme. U něj ale musíme splnit podmínku 97 vyplněných dotazníků. Pomůžete nám?

Nevadí, k vyplňování se můžete průběžně vracet. Je jen potřeba mít nastavený prohlížeč tak, aby ponechal otevřené okno bez mazání nebo aktualizace. Unikátní link pro každé vyplňování je platný v adresáři po 2 dny.

Průzkum se koná každý rok a vychází tištěná i online verze s prezentací výsledků. Celý report by měl být hotový v létě a moc rádi vám jej pak nasdílíme. Jak to vypadalo v loňském roce se můžete podívat zde.

Jdete do toho s námi? Tak hurá na to!

Vyplnit průzkum