Máte nápady, které by mohly hýbat světem? Chcete realizovat a vyvíjet svůj projekt po boku velkých hráčů? Spouštíme další koho ostravského akceleračního programu Tieto Nerds. Přihlašte se do 10. dubna a využijte cílenou podporu pro začínající podnikatele a inovátory.

„Hledáme nápady, jak bezpečně sdílet informace, například za použití distribuované decentralizované databáze, nápady na větší produktivitu práce, třeba díky softwarovým robotům, a také chytrá řešení zapeklitých problémů za pomoci strojového učení a umělé inteligence,“ říká komunikační specialistka společnosti Tieto Czech Zuzana Mánková. I letos bude jednotlivým projektům věnovat pozornost nejvyšší management společnosti. „Nerdi“ odstartují 2. května.

Zajímavými oblastmi pro aplikaci těchto řešení mohou být:

1. Ukládání a zpracování dat

Státní správa – registry podnikatelů, soukromých osob apod.
Zdravotnictví – karty pacientů
Finanční služby – transparentní bankovní systémy, transakční údaje

2. Zjednodušení byrokratického aparátu

Státní správa – vyplňování daňového přiznání a jiných formulářů
Média – automatizace mediálních analýz
Telekomunikace – řízení kvality hovorů za pomoci robotů

3. Strojové učení a umělá inteligence

Výroba – optimalizace výroby a prediktivní údržba
Maloobchod/velkoobchod – personalizace služeb
Finanční služby – zabezpečení a ochrana dat, analýza rizik

Startupisté budou mít příležitost pravidelně se setkávat s odborníky a konzultovat s nimi své projekty, účastnit se zajímavých workshopů a získat profi zázemí pro rozvoj podnikání. „Tieto Nerds jsou naším pátým akceleračním programem, takže umíme odhadnout, co který projekt potřebuje. Díky společné práci na optimalizaci a urychlení jeho růstu si mohou startupy ušetřit spoustu zbytečných odboček. Současně získávají možnost stát se našimi členy a zapojit se tak do globální, inovativní komunity,“ dodává garantka za Impact Hub Ostrava, Marcela Kučová.

Samotný projekt bude zahájen 2. května a potrvá dva měsíce. V červnu se uskuteční slavnostní vyhlášení vítězů. Chcete vědět více? Sledujte www.tietonerds.hubostrava.cz nebo navštivte bezplatný Tieto Nerds MeetUp ve středu 5. dubna.

Impact Hub Praha

Flexibilní tarify

Nabízíme členství od 10 hodin měsíčně, a to s plnou výbavou výhod. Jak své hodiny a benefity využijete je jen na vás...

Více o coworkingu
Impact Hub Praha

Off Peak členství

Pracujete jindy než ostatní? Potřebujete neomezený přístup mimo otevírací dobu a uvítáte férovou cenu i balík výhod navíc?

Více o novém tarifu
Impact Hub Praha

Jedinečné kanceláře

Zajištěný servis, úspěšná komunita a dobrá dostupnost - vyberte si prostor s balíkem výhod. Rádi vám sestavíme nabídku.

Zjistit více