O hledání a nacházení

Filipa, Michaela a Ondru z WujiGrid můžete potkat pravidelně u ranní kávy a čaje na baru, kam se chodí posílit před každodenním pracovním zátahem. Už dva a půl roku makají na vlastním projektu, který umožňuje společné prohlížení fotografií a dokumentů na dálku.

V současné době mají plně funkční webovou aplikaci, která ulehčuje jednotlivcům i firmám život. “V podstatě to funguje jako virtuální meeting, kde mohou lidé společně připravovat prezentaci, revidovat dokumenty nebo si prohlížet fotky. Rozdílem oproti Google Drive je hlavně možnost přesně sledovat, co někdo jiný komentuje. Autor se přesune na další stranu, přiblíží graf nebo načrtne skicu k okraji a ostatní v reálném čase vidí to samé,” vysvětluje Ondra. Vzhledem k tomu, že služba má poměrně širokou cílovou skupinu, kluci právě hledají jednotlivce i firmy, kteří by WujiGrid používali a testovali. Možnost využití si tam klidně najde personalista, když s někým konzultuje jeho životopis, právník, který může s klientem v reálném čase revidovat smlouvu, nebo student, který potřebuje se třemi dalšími lidmi pracovat na společném projektu. Služba je zdarma, jediné, co by WujiGrid hodně ocenil, je zpětná vazba od uživatelů. “Do budoucna máme připravený byznys plán, který počítá s placeným prostorem a mobilní verzí.” Na ní shodou okolností pracuje i jejich nová kolegyně, která si svoji cestu do WujiGrid našla přes AIESEC stáže. Yousra Harkat vystudovala IT v Maroku a do týmu se zapojí až do konce roku 2014. “Za svoji kariéru jsem přečetl stovky životopisů, udělal X pohovorů a spolupracoval s desítkami zahraničních kolegů. Musím ale přiznat, že Yousra mě i tak dokázala překvapit. Baví mě její zapálení pro práci, dobré odborné znalosti, úroveň vystupování a přehled. Jsme rádi, že jsme se našli,” popisuje Ondra prvotní dojmy.

––––––––

WujiGrid si můžete vyzkoušet na adrese www.wujigrid.com. V případě jakýchkoli dotazů je Ondra, Michael i Filip k dispozici na e-mailu [email protected] a nebo každé ráno kolem deváté u kávovaru.

Zpět na všechny příběhy

Místo, kde to dokážete

Co je to Impact Hub?

Coworkingové členství

Tarify na pár hodin nebo třeba s neomezeným přístupem 24/7. Vždy s balíkem výhod, které vám usnadní práci.

To vyzkouším

Vlastní kancelář

Office All in One Icon

Všechny služby pod jednou střechou

Office All Sizes Icon

Pro malé startupy i střední firmy

Office Community Icon

Propojení s úspěšnou komunitou

To mě zajímá

Akcelerace projektů

Pomůžeme vám rozvinout vaše komerční i společensky prospěšné podnikání, ať už jste v jakékoli fázi.

Nabídka programů

STREAM STUDIO

Tvoříte podcasty nebo videa? Využijte možnost několika setupů a nahrávejte u nás.

ZJISTIT VÍC