Nezávazná poptávka kanceláře Attic

Super, máme radost, že vás naše volná kancelář v Impact Hub Praha K10 na Vinohradech zaujala. Stačí vyplnit pár údajů a my se vám co nevidět ozveme. S radostí vám vše ukážeme.

Best Coworking Space
V roce 2019 jsme získali mezinárodní ocenění Central European Startup Awards v kategorii Best Coworking Space.
Zero Waste Hero
Dbáme na třídění, udržitelnou spotřebu i ohleduplný provoz a získali jsme firemní certifikací Zero Waste Hero.
Robert Vlach
Robert Vlach
člen Impact Hub Ostrava
zakladatel Navolnenoze.cz

V Impact Hubu jsem stálým členem a je to coworking, který bez výhrad doporučuji každému, kdo je na volné noze. Prostory jsou nejen velmi komfortní a chytře navržené, ale především se o ně stará sehraný tým mile přátelských lidí. A právě takové potkáte i mezi členy, kteří navštěvují místní open space.

Úspěšné projekty, které prošly Impact Hubem

Cyrkl
Cyrkl
Projekt, na jehož počátku stojí myšlenka udržitelného odpadového hospodářství, je jedním z finalistů programu Impact Hub Climate Challenge. Po úspěsném absolvování akcelerátoru získali investici v hodnotě celých 5 milionů korun.
Fakta o klimatu
Fakta o klimatu
Už během akcelerace se účastníci programu Impact Hub Climate Challenge stali hosty úspěšné online panelové diskuze, pomohli stvořit speciál Planeta v nouzi serveru Aktuálně.cz a získali Cenu za komunikaci globální změny klimatu 2020.
Iglou CZ
Pavla Klečková a Iglou CZ
Naše členka a spoluzakladatelka společnosti Iglou CZ, která vyrábí světově unikátní nouzové přístřesky pro lidi bez domova, se stala Ženou regionu 2020. Souběžně pomáhá duševně nemocným a dětem v různých prospěšných organizacích.

STREAM STUDIO

Tvoříte podcasty nebo videa? Využijte možnost několika setupů a nahrávejte u nás.

ZJISTIT VÍC