Rádi vás poznáme osobně

Stačí vyplnit jen pár detailů a my se vám co nevidět ozveme. Prohlédnete si naše prostory, zjistíte, jak to u nás chodí, a získáte také den na zkoušku zdarma. Můžete tak zažít coworking na vlastní kůži a nezávazně objevovat všechny výhody členství.

Zero Waste Hero
Dbáme na třídění, udržitelnou spotřebu i ohleduplný provoz a získali jsme firemní certifikací Zero Waste Hero.
Robert Vlach
Robert Vlach
člen Impact Hub Ostrava
zakladatel Navolnenoze.cz

V Impact Hubu jsem stálým členem a je to coworking, který bez výhrad doporučuji každému, kdo je na volné noze. Prostory jsou nejen velmi komfortní a chytře navržené, ale především se o ně stará sehraný tým mile přátelských lidí. A právě takové potkáte i mezi členy, kteří navštěvují místní open space.

Úspěšné projekty, které prošly Impact Hubem

Cyrkl
Cyrkl
Projekt, na jehož počátku stojí myšlenka udržitelného odpadového hospodářství, je jedním z finalistů programu Impact Hub Climate Challenge. Po úspěsném absolvování akcelerátoru získali investici v hodnotě celých 5 milionů korun.
Fakta o klimatu
Fakta o klimatu
Už během akcelerace se účastníci programu Impact Hub Climate Challenge stali hosty úspěšné online panelové diskuze, pomohli stvořit speciál Planeta v nouzi serveru Aktuálně.cz a získali Cenu za komunikaci globální změny klimatu 2020.
Iglou CZ
Pavla Klečková a Iglou CZ
Naše členka a spoluzakladatelka společnosti Iglou CZ, která vyrábí světově unikátní nouzové přístřesky pro lidi bez domova, se stala Ženou regionu 2020. Souběžně pomáhá duševně nemocným a dětem v různých prospěšných organizacích.

Jak se stát členem

1. Vyberte si termín

Společná prohlídka s dalšími zájemci o členství. Ukážeme si prostory, popovídáme si o  akcích i benefitech a za 50 minut je hotovo.

2. Den zdarma

Není nad to zažít Hub na vlastní kůži. Díky bezplatnému Day Passu, který obdržíte po prohlídce, si můžete otestovat, jak se vám tu líbí.

3. Podejme si ruce

Posledním krokem před udělením oficiálního titulu Hubáka je vyplnění členské smlouvy, která vaši cestu k rozvoji podnikání zpečetí.

Jste vítáni!

Náš hostitelský tým má na starosti stávající členy i nové hosty. Na schůzce zjistíme, co pro vás můžeme udělat, a zařídíme, aby vám u nás nic nechybělo.

Aneta Hlavničková

COO Impact Hub Praha

Kateřina Šebková Černá

CEO Impact Hub Praha

Ekatarina Kačalová

Komunitní manažerka

Chcete přijít ještě dnes? Využijte Day Pass

Stavte se kdykoli během otevíracích hodin a pracujte nerušeně až do zavíračky bez nutnosti zřizovat si členství.


Získat Day pass