Impacz Hub Islington - the first Impact Hub ever
6/2005

Příběh začíná

Jonathan Robinson zakládá v Londýně historicky první Hub na světě jako inkubátor pro sociální inovace a podporu společensky prospěšného podnikání. Záhy tento koncept zachvátí Tel Aviv, Sao Paolo, Stockholm nebo Amsterdam.

Amnesty International
11/2009

Amnesty spojuje

Jádro našeho týmu zakládáme během práce pro Amnesty International. Setkáváme se s Jonathanem a myšlenkou sdíleného prostoru jsme nadšení. Ve složení Petr Vítek, Jakub Mareš, Zdeněk Rudolský a Petr Baše děláme rozhodnutí založit Hub v Česku. A bylo to jedno z nejrychlejších a nejlepších, které jsme v životě udělali.

Rekonstrukce prostor v Praze
6/2010

Tři, dva, jedna... Akce!

Po rekordních devíti měsících máme peníze od kamarádů po kupě i prostory zrekonstruované, a tak se rozjíždí historicky druhý český coworking v Praze. V šesti lidech a s jedním králíkem s napětím očekáváme, jak se to rozjede.

Panorama Brna
6/2011

Operace Mitóza

Zahajujeme přípravné práce na snu otevřít Hub i v Brně a Ostravě. Vidíme, že koncept sdíleného prostoru funguje, a tak ho chceme přenést i do dalších měst. A to ještě nevíme, že nás čeká divoká jízda plná zvratů a tréninku trpělivosti.

Slavnostní otevření druhého patra v Impact Hub Praha
9/2012

Schody do nebe

Pořád koukáme ke hvězdám a rádi bychom k nim byli blíž. Stavíme schody do nebe a slavnostně otevíráme druhé patro. Máme 1200 m2, nová pracovní místa, další kanceláře a konečně i pelešárnu!

Zleva: Robert Tůma, Jakub Mareš, Petr Vítek, Zdeněk Rudolský
6/2013

Čtyři mušketýři

Na scénu přichází Robert Tůma, dlouhodobý Hubí přítel, podporovatel a mentor v Social Impact Award. Zapojuje se do týmu, stává se investorem pro rozšíření do Brna a Ostravy.

Tým Impact Hub Praha v plném zápalu během rekonstrukce
7/2014

Rosteme

Členové přichází a nechtějí odcházet. Když už nám nestačí ani 150 pracovních míst, prostory za zdí opouští náš soused. Bereme kladiva, vrtačky a sbíječky a rozšiřujeme se o dalších 500 m2. Během tří měsíců je na světě nová lounge, tři zasedačky a spousta nových kanceláří.

Paletka Impact Hub MashUp
9/2014

Výroční výstup na paletku

Už po dvacáté vystupují do světel reflektorů odvážlivci, aby prezentovali svůj projekt. Na výroční Hub MashUp přichází rekordní počet 250 návštěvníků a potlesk nemá konce.

Impact Hub ve světě
1/2016

Global Passport

Světová rodina Impact Hubů čítá takřka 100 lokací a v touze po propojení zavádíme pro členy možnost cestovat po Hubích místech v rámci svého tarifu. Kdekoli na světě teď mohou využít pracovní zázemí a cítit se tam jako doma.

Členská zeď
4/2016

Jako houby po dešti

Překonali jsme hranici 600 členů a máme jich víc než všechny konkurenční prostory v celé ČR dohromady. Jsme polichocení a dáváme si za cíl přivést k životu další fajn služby. A potajnu uvažujeme o obsazení pražského letiště 🙂

Day Pass v Impact Hubu
10/2016

Členem na den

Jde to i bez smlouvy. Nově nabízíme členství na den a bez závazků. Prostě si koupíte Day Pass a až do večera užíváte pracovního zázemí, péče i výhod jako byste byli naši.

Akcelerační program Edison
4/2017

Edison

Získali jsme důvěru Ministerstva práce a sociálních věcí a zakládáme nový tým, který bude v rámci projektu Edison škálovat a s úctou rozvíjet ty nejambicióznější společensky prospěšné podniky ze všech. Nemůžeme se dočkat.

Grand opening party v Impact Hub Brno
1/2018

Spousta místa pro všechny

25. ledna se nesmazatelně zapíše jako den velkolepé brněnské Grand Opening párty. Impact Hub Brno se rozrostlo na 3450 m2 a stává se největším evropským a druhým největším světovým Impact Hubem. A to je závazek!

Tým Impact Hub Praha, Brno a Ostrava
3/2018

Hubí Woodstock

Velké prostory si žádají velké výzvy. Využíváme proto brněnské pohostinnosti a vyrážíme na první meziměstský sraz. Přes 75 Hubích hostů - víte, kolik to vydá nezapomenutelných momentů?

Sociální fond Tilia Impact Ventures
10/2018

První český sociální fond je na světě

Petr Vítek spoluzakládá Tilia Impact Ventures, vůbec první fond zaměřený výhradně na investice se silným společenským dopadem. Na “dobro” má do začátku přes 40 milionů korun a podporu silných partnerů.

Vila Impact Hub Praha K10 na Vinohradech
1/2019

Jsme doma už i na Vinohradech

Zabydlujeme se v secesní vile původního K10 Coworkingu a oficiálně spouštíme Impact Hub Praha K10. Máme tak čtvrté sídlo s ohromnou zahradou, historií i funkčním krbem, přes 1700 členů a pořád dost vytrvání. Keep rolling!

Impact Hub Woodstock 2019
4/2019

#HumansOfImpactHub

Po zdařilé interní Happiness Survey, desítkách výběrek a klíčovém posílení nejvyššího managementu společně diskutujeme o týmových principech, hodnotách, vzdělávání i smysluplné práci.

Někdy čísla řeknou více než tisíc slov

10 000
m2 příležitostí
220 000
zhlédnutých MashUp videí na SlidesLive
17 000+
členůglobální komunity
36 000
fanoušků a followerů na sociálních sítích
100+
akcelerovaných projektů ročně
Chci vědět více
47 %
členů se nechalo v Hubu inspirovat pro rozjezd nových projektů
48 %
členů si myslí, že Impact Hub hrál významnou roli v jejich úspěchu

Výzkumy z let 2016 a 2017 za Impact Huby v Praze, Brně i Ostravě.

57 %
Hubáků věnuje svůj čas pro bono ostatním členům
82 %
členů jsou zakladatelé nebo spoluzakladatelé firem
993
velkých a malých akcí v roce 2017
Chci pořádat další Chci se účastnit
13
desítek týmových hráčů
2,3
hodnotných byznysových příležitostí na člena ročně
4
Huby v ČR: 2x v Praze, Brno, Ostrava
8
akceleračních propragmů pro nadšence, podnikatele i inovátory
1 700+
členů české sítě Impact Hub
Stát se členem
100+
Impact Hubů po celém světě
Podívat se do světa

Výjimečná nabídka

Léto klepe na dveře a vás tahá sluníčko ven? S naším novým Garden Office tarifem můžete pracovat v centru Prahy na zahradě za letní, zvýhodněnou cenu!

Chci vědět víc