Impacz Hub Islington - the first Impact Hub ever
6/2005

Příběh začíná

Jonathan Robinson zakládá v Londýně historicky první Hub na světě jako inkubátor pro sociální inovace a podporu společensky prospěšného podnikání. Záhy tento koncept zachvátí Tel Aviv, Sao Paolo, Stockholm nebo Amsterdam.

Amnesty International
11/2009

Amnesty spojuje

Jádro našeho týmu zakládáme během práce pro Amnesty International. Setkáváme se s Jonathanem a myšlenkou sdíleného prostoru jsme nadšení. Ve složení Petr Vítek, Jakub Mareš, Zdeněk Rudolský a Petr Baše děláme rozhodnutí založit Hub v Česku. A bylo to jedno z nejrychlejších a nejlepších, které jsme v životě udělali.

Rekonstrukce prostor v Praze
6/2010

Tři, dva, jedna... Akce!

Po rekordních devíti měsících máme peníze od kamarádů po kupě i prostory zrekonstruované, a tak se rozjíždí historicky druhý český coworking v Praze. V šesti lidech a s jedním králíkem s napětím očekáváme, jak se to rozjede.

Panorama Brna
6/2011

Operace Mitóza

Zahajujeme přípravné práce na snu otevřít Hub i v Brně a Ostravě. Vidíme, že koncept sdíleného prostoru funguje, a tak ho chceme přenést i do dalších měst. A to ještě nevíme, že nás čeká divoká jízda plná zvratů a tréninku trpělivosti.

MashUp v Impact Hub Praha
11/2011

Po špičkách

Pomalu nabíráme na obrátkách, ročně k nám chodí 2000 návštěvníků, pořádáme 150 akcí a máme 200 členů. Dveře se u nás téměř nezavřou, tak rovnou přistavujeme pro jistotu druhý bar a konferenční místnost.

Slavnostní otevření druhého patra v Impact Hub Praha
9/2012

Schody do nebe

Pořád koukáme ke hvězdám a rádi bychom k nim byli blíž. Stavíme schody do nebe a slavnostně otevíráme druhé patro. Máme 1200 m2, nová pracovní místa, další kanceláře a konečně i pelešárnu!

Zleva: Robert Tůma, Jakub Mareš, Petr Vítek, Zdeněk Rudolský
6/2013

Čtyři mušketýři

Na scénu přichází Robert Tůma, dlouhodobý Hubí přítel, podporovatel a mentor v Social Impact Award. Zapojuje se do týmu, stává se investorem pro rozšíření do Brna a Ostravy.

Tým Impact Hub Praha
10/2013

Klabzubova dvaadvacítka

S přijetím dvacátého druhého člověka máme nejpočetnější Hubí tým na světě. Že, Petře, Kubo, Zdeňku, Martine, Báro, Lu, Veru, Martino, Romane, Kristýno, Lucie, Káťo, Hanko, Davide, Evko, Danko, Aničko, Iris, Dávide, Duško, Peťo a Vojto?

Petr Vítek se zástupci našich sesterských Hubů
12/2013

Rodíme

Pomáháme na svět Hubům v Bratislavě a Yerevanu jako jejich sesterský Hub. Trávíme hodiny na telefonu, píšeme si stovky e-mailů a děláme všechno proto, aby se z našich malých sourozenců brzy vyklubala plně fungující místa pro práci.

Rodičovské dovolené, kam se podíváš
1/2014

Mimivirus

Začíná řádit nakažlivý virus s názvem Mimi. Téměř ve stejný čas napadl čtyři členky týmu, které se po devíti měsících urputného boje odebraly na dočasnou dovolenou.

Katedrála Santa Maria del Fiore ve Florencii
5/2014

La dolce vita

Italofilé a Hubomilky vyráží na legendární roadtrip po zahraničních Hubech. V dodávce brázdí dálnice, navštěvují spolubojovníky v Miláně, Roveretu a Florencii a učí se, jak se to dělá po italsku.

Oslavy 4. narozenin Impact Hub Praha
6/2014

Čtyři svíčky na dortu

Slavíme. Máme za sebou čtyři skvělé roky a vedle sebe čtyři stovky členů. A když sfoukáváme svíčky, prolétnou nám hlavou čtyři milióny přání, jak udělat Hub ještě lepším místem pro práci, setkávání i rozvoj podnikání.

Tým Impact Hub Praha v plném zápalu během rekonstrukce
7/2014

Rosteme

Členové přichází a nechtějí odcházet. Když už nám nestačí ani 150 pracovních míst, prostory za zdí opouští náš soused. Bereme kladiva, vrtačky a sbíječky a rozšiřujeme se o dalších 500 m2. Během tří měsíců je na světě nová lounge, tři zasedačky a spousta nových kanceláří.

Paletka Impact Hub MashUp
9/2014

Výroční výstup na paletku

Už po dvacáté vystupují do světel reflektorů odvážlivci, aby prezentovali svůj projekt. Na výroční Hub MashUp přichází rekordní počet 250 návštěvníků a potlesk nemá konce.

Oslavy pátých narozenin Impact Hub Praha
6/2015

Pět hvězdiček

Máme za sebou první pětiletku a naprosto předčila veškerá naše očekávání. Na pětihvězdičkové párty zamáčkneme při dojemných gratulacích nejednu slzu a jsme ohromeni, jak to všem sluší!

Účastníci akcelerátoru Impact Hub 100-day Challenge
8/2015

Challenge accepted

Úspěšně uzavíráme pilotní běh našeho nového a rychlého akceleračního programu. Do Impact Hub 100-day Challenge se mohou hlásit ambiciózní projekty nehledě na zaměření či fázi vývoje. Stojí za námi desítky kvalitních mentorů a konzultantů a jsou stejně odhodlaní pomáhat, jako my.

Impact Hub ve světě
3/2016

Global Passport

Světová rodina Impact Hubů čítá na 80 lokací a v touze po propojení zavádíme pro členy možnost cestovat po Hubích místech v rámci svého tarifu. Kdekoli na světě teď mohou využít pracovní zázemí podobně přátelské tomu našemu.

Členská zeď
4/2016

Jako houby po dešti

Překonali jsme hranici 600 členů a máme jich víc než všechny konkurenční prostory v celé ČR dohromady. Jsme polichocení a dáváme si za cíl přivést k životu další fajn služby. A potajnu uvažujeme o obsazení pražského letiště 🙂

Moderátoři Impact Hub MashUp
9/2016

MashUp dobývá svět

Už potřicáté jsme uvedli divácky vděčný formát a Impact Hub MashUp se i díky nám odehrává ve 20 zemích světa! Zbývá navnadit dalších čtyřicet.

Day Pass v Impact Hubu
10/2016

Na jeden den v Hubu

Jde to i bez smlouvy. Nově nabízíme členství na den a bez závazků. Prostě si koupíte Day Pass a až do večera užíváte pracovního zázemí, péče i výhod jako byste byli naši.

Akcelerační program Edison
4/2017

Edison

Získali jsme důvěru Ministerstva práce a sociálních věcí a zakládáme nový tým, který bude v rámci projektu Edison škálovat a s úctou rozvíjet ty nejambicióznější společensky prospěšné podniky ze všech. Nemůžeme se dočkat.

Grand opening party v Impact Hub Brno
1/2018

Spousta místa pro všechny

25. ledna se nesmazatelně zapíše jako den velkolepé brněnské Grand Opening párty. Impact Hub Brno se rozrostlo na 3450 m2 a stává se největším evropským a druhým největším světovým Impact Hubem. A to je závazek!

Tým Impact Hub Praha, Brno a Ostrava
3/2018

Hubí Woodstock

Velké prostory si žádají velké výzvy. Využíváme proto brněnské pohostinnosti a vyrážíme na první meziměstský sraz. Přes 75 Hubích hostů - víte, kolik to vydá nezapomenutelných momentů?

Rekonstrukce prostor pražského Impact Hubu
4/2018

A je to!

Co jsme na Vánoce započali, slavnostně zakončujeme. Renovace podlah, redesign baru, oživení nábytku, přestavba lounge i tvorba nového infostolku je za námi a potvrzujeme: práce skutečně šlechtí.

Někdy čísla řeknou více než tisíc slov

7 700
m2 příležitostí
220 000
zhlédnutých MashUp videí na SlidesLive
17 000+
členůglobální komunity
36 000
fanoušků a followerů na sociálních sítích
100+
akcelerovaných projektů ročně
Chci vědět více
47 %
členů se nechalo v Hubu inspirovat pro rozjezd nových projektů
48 %
členů si myslí, že Impact Hub hrál významnou roli v jejich úspěchu

Výzkumy z let 2016 a 2017 za Impact Huby v Praze, Brně i Ostravě.

57 %
Hubáků věnuje svůj čas pro bono ostatním členům
82 %
členů jsou zakladatelé nebo spoluzakladatelé firem
993
velkých a malých akcí v roce 2017
Chci pořádat další Chci se účastnit
13
desítek týmových hráčů
2,3
hodnotných byznysových příležitostí na člena ročně
4
Huby v ČR: 2x v Praze, Brno, Ostrava
8
akceleračních propragmů pro nadšence, podnikatele i inovátory
1 700+
členů české sítě Impact Hub
Stát se členem
100+
Impact Hubů po celém světě
Podívat se do světa