Pracovní zázemí na míru vašim potřebám

Plnohodnotný pronájem kanceláře nebo flexibilní firemní tarif kompletně přizpůsobený vašim aktuálním potřebám. Ať jste velká firma nebo začínající startup, ať hledáte stabilní profesionální zázemí nebo chcete snížit fixní náklady a platit pouze za to, co využijete. Pro každého z vás máme něco.

Vyberte si kombinaci, která vám sedne

Chápeme, že potřeby se v čase mění. Proto to u nás není buď a nebo; naše služby můžete libovolně kombinovat a kombinaci není problém kdykoliv upravit. Platíte tak jen za to, co doopravdy využijete. Vždy ale dostanete zázemí, o které se nemusíte starat, s energiemi a službami v ceně a s kvalitním wifi připojením. Navíc vám budeme dobrým parťákem ve vašem růstu a rádi vás přivítáme na našich členských a networkingových akcích.

Vlastní kancelář k dlouhodobému pronájmu
Jednorázové vstupy
Zasedací místnosti pro schůzky nebo porady
Tiskárna, scaner i kopírka k dispozici
Přístup na členské a komunitní akce
Občasné zázemí vlastní kanceláře; platíte jen ty dny, kdy ji opravdu využíváte
Coworkingový tarif pro ty, kteří chtějí docházet pravidelně
Konzumace v samoobslužném baru
Možnost umístění sídla firmy

Společně najdeme ideální řešení

Chcete poslat cenovou nabídku, doptat se na možnosti nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Dejte nám vědět a my se s vámi co nevidět spojíme.

Tomáš Ctibor

„Jako obrovskou výhodu vnímám flexibilitu v potřebách prostor v čase i místě. Odpadá nám řešení spousty provozních záležitostí a v neposlední řadě mě baví pestrost lidí, které denně potkám. Člověk není jen zavřený za svými dveřmi.“

Tomáš Ctibor, zakladatel 4ct

Matt Dreier

„Sídlit v Impact Hubu představuje vyjednávací výhodu - přivést lidi sem je mnohem zajímavější než je pozvat do běžné kanceláře. Také je skvělé být obklopen podobně smýšlejícími freelancery a podnikavci.“

Matt Dreier, founder ProductLogIQ

Petr Skondrojanis

"Impact Hub byla uplně první firma, kterou jsme na cocuma.cz prezentovali. Kdybychom si měli vybrat místo, kde je nám dobře tak tady. Naším claimem je ‘Buďte v dobré společnosti’ a v tady nejen že budete ve skvělé firmě, ale taky se skvělými lidmi."

Petr Skondrojanis, zakladel COCUMA.cz

Pavel Dorňák

Kancelářské prostory v brněnském Hubu využíváme již od roku 2017 a hned od začátku nás naprosto nadchla možnost setkávat se s ambiciózními lidmi a startupy. To byl také důvod, proč jsme se posléze rozhodli pronajmout si kancelář také v Impact Hub Praha. Rozhodně nelitujeme!

Pavel Dorňák, CEO 1. Web IT