Pracovní zázemí se vším všudy

Chcete zařízenou kancelář bez starostí? Nabízíme vybavené soukromé i sdílené prostory s energiemi, službami a zasedačkami v ceně. Přijďte se podívat na naše kanceláře na Smíchově nebo Vinohradech a vyberte si tu, která vám sedne.

Mám zájem

Pro jednoho i pro velký tým

Všechny výhody členství by se nám na jednu stránku nevešly. Nicméně můžete si být jistí, že nabízíme pohodlné, bezpečné a flexibilní zázemí. Vše, co bude třeba, osobně domluvíme.

variabilní podmínky pronájmu i výpovědi
úklid, recepce, tisk i bar, vše zajištěno
reprezentativní prostory pro jednání
24/7 přístup do vlastních i sdílených prostor
servis našeho office manažera
odpočinkové zóny, terasa/zahrada ad.

Kompletní řešení na zavolání

Chcete získat bližší informace o pronájmu nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Dejte nám vědět a my se s vámi co nevidět spojíme.

„Jako obrovskou výhodu vnímám flexibilitu v potřebách prostor v čase i místě. Odpadá nám řešení spousty provozních záležitostí a v neposlední řadě mě baví pestrost lidí, které denně potkám. Člověk není jen zavřený za svými dveřmi.“

Tomáš Ctibor, zakladatel 4ct

„Sídlit v Impact Hubu představuje vyjednávací výhodu - přivést lidi sem je mnohem zajímavější než je pozvat do běžné kanceláře. Také je skvělé být obklopen podobně smýšlejícími freelancery a podnikavci.“

Matt Dreier, founder ProductLogIQ

„Když se potřebujeme soustředit, zavřeme dveře. Když potřebujeme nabít energií, dveře otevřeme. Líbí se mi dynamika prostoru, zdejší lidi i hravý duch.“

Martina Melíšková, ředitelka EUSA

"Impact Hub byla uplně první firma, kterou jsme na cocuma.cz prezentovali. Kdybychom si měli vybrat místo, kde je nám dobře tak tady. Naším claimem je ‘Buďte v dobré společnosti’ a v tady nejen že budete ve skvělé firmě, ale taky se skvělými lidmi."

Petr Skondrojanis, zakladel COCUMA.cz

V dobré společnosti

Své místo u nás našly startupy, malé i střední firmy. Najdeme ideální zázemí i pro vás. Poznejte část našich nájemníků. Můžeme vás kdykoli propojit.

Martinus

COCUMA

Inuits

Odyssey

Mynd

4ct

Czech Publisher Exchange

ACSR

Výjimečná nabídka

Léto klepe na dveře a vás tahá sluníčko ven? S naším novým Garden Office tarifem můžete pracovat v centru Prahy na zahradě za letní, zvýhodněnou cenu!

Chci vědět víc