Pracovní zázemí se vším všudy

Chcete zařízenou kancelář bez starostí? Nabízíme vybavené soukromé i sdílené prostory s energiemi, službami a zasedačkami v ceně. Přijďte se podívat na naše kanceláře na Smíchově nebo Vinohradech a vyberte si tu, která vám sedne.

Pro jednoho i pro velký tým

Všechny výhody členství by se nám na jednu stránku nevešly. Nicméně můžete si být jistí, že nabízíme pohodlné, bezpečné a flexibilní zázemí. Vše, co bude třeba, osobně domluvíme.

variabilní podmínky pronájmu i výpovědi
úklid, recepce, tisk i bar, vše zajištěno
reprezentativní prostory pro jednání
24/7 přístup do vlastních i sdílených prostor
servis našeho office manažera
odpočinkové zóny, terasa/zahrada ad.

Něco extra

Nemusíte se omezovat pronájmem jedné kanceláře nebo přeplácet poloprázdné prostory. Naše služby lze různě kombinovat a nabízíme zvýhodněné firemní balíčky.

Část týmu může čerpat nárazové coworkingové vstupy, využívat fixní stoly nebo docházet pracovat třeba jen po večerech. Pořád budete pod jednou střechou, ale bez starostí a závazků.

Kompletní řešení na zavolání

Chcete získat bližší informace o pronájmu nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Dejte nám vědět a my se s vámi co nevidět spojíme.

Tomáš Ctibor

„Jako obrovskou výhodu vnímám flexibilitu v potřebách prostor v čase i místě. Odpadá nám řešení spousty provozních záležitostí a v neposlední řadě mě baví pestrost lidí, které denně potkám. Člověk není jen zavřený za svými dveřmi.“

Tomáš Ctibor, zakladatel 4ct

Matt Dreier

„Sídlit v Impact Hubu představuje vyjednávací výhodu - přivést lidi sem je mnohem zajímavější než je pozvat do běžné kanceláře. Také je skvělé být obklopen podobně smýšlejícími freelancery a podnikavci.“

Matt Dreier, founder ProductLogIQ

Petr Skondrojanis

"Impact Hub byla uplně první firma, kterou jsme na cocuma.cz prezentovali. Kdybychom si měli vybrat místo, kde je nám dobře tak tady. Naším claimem je ‘Buďte v dobré společnosti’ a v tady nejen že budete ve skvělé firmě, ale taky se skvělými lidmi."

Petr Skondrojanis, zakladel COCUMA.cz

Pavel Dorňák

Kancelářské prostory v brněnském Hubu využíváme již od roku 2017 a hned od začátku nás naprosto nadchla možnost setkávat se s ambiciózními lidmi a startupy. To byl také důvod, proč jsme se posléze rozhodli pronajmout si kancelář také v Impact Hub Praha. Rozhodně nelitujeme!

Pavel Dorňák, CEO 1. Web IT

V dobré společnosti

Své místo u nás našly startupy, malé i střední firmy. Najdeme ideální zázemí i pro vás. Poznejte část našich nájemníků. Můžeme vás kdykoli propojit.