Pronajměte si prostor pro svou akci

Ať už potřebujete malou zasedací místnost pro setkání nebo školení, velké konferenční prostory nebo parket pro firemní večírek, jste tu správně. Díky individuálnímu přístupu našich evenťáků je u nás možné téměř cokoliv a garantujeme, že od nás budete odcházet nadšení a rádi se budete vracet.

Něco navíc

Prostor je důležitý, ale my umíme i mnohem víc . Zajistíme propagaci, občerstvení, ale i audiovizuální záznam. A podle potřeby můžeme být k dispozici po celou dobu pronájmu.

Řešení na míru

Pracovní meeting, běžný workshop, ale také konference, módní přehlídky nebo natáčení s velbloudem - to všechno už jsme úspěšně uspořádali. Nás žádná výzva nezaskočí.

Blesková komunikace

Rychlost je naše druhé jméno. Stačí zavolat nebo vyplnit nezávazný poptávkový formulář a bleskově se vám začneme věnovat. Společně doladíme detaily a potvrdíme rezervaci.

Vybírejte podle prostoru

Nekupujte zajíce v pytli a prohlédněte si, jaké prostory můžeme nabídnout. Ať si vyberete jakoukoliv místnost, samozřejmostí je vybavené zázemí a několik možností uspořádání.

Vybírejte podle příležitosti

Vyberte si prostor podle akce, kterou pořádáte. Konference, školení, panelové diskuze, tiskovky nebo jenom pracovní meeting... To všechno už jsme dělali a naši klienti si to nemohli vynachválit.

Zajistíme kvalitní občerstvení

Součástí zapamatováníhodného eventu je i bezchybný catering. Vyberte si z čerstvě připravovaných variací coffee breaku a nenechte své hosty hladovět.

Akci vám zpropagujeme


Rozšiřte své propagační kanály. Vyberte si z našich nabízených balíčků a my dáme o vaší akci vědět našim členům i veřejnosti.

Nabídneme služby našeho studia

Streamujte svou akci real-time většímu publiku, nechte si vytvořit videozáznam nebo fotografie. To všechno díky studiu, které máme pod stejnou střechou.

Společně to vymyslíme

Vy hledáte místo pro svůj event, my ho nabízíme. Napište nám, zavolejte nebo vyplňte formulář; nezáleží na tom, věnovat se vám budeme se stejným zápalem a odhodláním. Společně připravíme akci, na kterou budete s radostí vzpomínat.

mobile.png

Na telefonu jsme každý pracovní den

od 8:30 do 18:30.

Every weekday

from 8:30 am to 6:30 pm.

Denisa_Bittner_s

Denisa Bittner

Naše šikovná evenťačka, která se svým týmem udělá vše proto, aby byl váš pronájem podle vašich představ.

Denisa Bittner

Our skilled event planner and her team will do everything to make your rental the way you want it.

Květoslava Lišková

V Impact Hubu pořádáme akce pravidelně a rádi se sem vracíme. Jejich přístup je lidský, na všem se dá domluvit, reakce jsou okamžité a nic není problém. Prostě super prozákaznický servis.

Květoslava Lišková, marketing specialist, Raynet