Kancelář se vším všudy

Chcete zařízenou kancelář bez starostí? Máme prostory pro jednoho i velký tým s 3měsíční výpovědní lhůtou a flexibilním přístupem. Přijďte se k nám podívat a vyberte si tu, která vám sedne. 

Vyberte si kombinaci, která vám sedne

Kanceláře máme v rozloze od 13 m² do 107 m² a vejde se do nich 1 až 23 lidí. Jejich cena se všemi službami se pohybuje mezi 17.000 - 75.000 Kč bez DPH za měsíc. Umíme ale poskytnout i flexibilní řešení pro větší týmy, vždy se stejnými výhodami. Přijďte se k nám podívat, všechno vám ukážeme a co bude potřeba domluvíme.

Vlastní kancelář s přístupem 24h denně
Zasedací místnosti pro schůzky nebo porady
Tiskárna, scaner i kopírka k dispozici
Přístup na členské a komunitní akce
V ceně jsou úklid, recepce i energie a wifi
Přístup k samoobslužnému baru a odpočinkové zóně
Možnost umístění sídla firmy

Flexibilní tarif pro firmy

Uzavřená kancelář pro vás není to pravé? Nakombinujte si naše služby podle vašich potřeb a plaťte jen za to, co využijete.

Společně najdeme ideální řešení

Chcete poslat konkrétní cenovou nabídku, doptat se na možnosti nebo si rovnou prohlédnout naše prostory? Napište nám, zavolejte nebo vyplňte formulář a my se vám budeme rádi věnovat.

Tomáš Ctibor

„Jako obrovskou výhodu vnímám flexibilitu v potřebách prostor v čase i místě. Odpadá nám řešení spousty provozních záležitostí a v neposlední řadě mě baví pestrost lidí, které denně potkám. Člověk není jen zavřený za svými dveřmi.“

Tomáš Ctibor, zakladatel 4ct

Matt Dreier

„Sídlit v Impact Hubu představuje vyjednávací výhodu - přivést lidi sem je mnohem zajímavější než je pozvat do běžné kanceláře. Také je skvělé být obklopen podobně smýšlejícími freelancery a podnikavci.“

Matt Dreier, founder ProductLogIQ

Petr Skondrojanis

"Impact Hub byla uplně první firma, kterou jsme na cocuma.cz prezentovali. Kdybychom si měli vybrat místo, kde je nám dobře tak tady. Naším claimem je ‘Buďte v dobré společnosti’ a v tady nejen že budete ve skvělé firmě, ale taky se skvělými lidmi."

Petr Skondrojanis, zakladel COCUMA.cz

Pavel Dorňák

Kancelářské prostory v brněnském Hubu využíváme již od roku 2017 a hned od začátku nás naprosto nadchla možnost setkávat se s ambiciózními lidmi a startupy. To byl také důvod, proč jsme se posléze rozhodli pronajmout si kancelář také v Impact Hub Praha. Rozhodně nelitujeme!

Pavel Dorňák, CEO 1. Web IT