Načítám Akce

Snídaňový workshop "S čistou hlavou"

Registrace

Informace o akci

Datum 24. 4. 2024 Přidat do iCal
Přidat do Google Kalendáře
Čas 08:30-10:30
Vstup Veřejná akce
Vstupné Zdarma – 690Kč
Organizátor Kristina Smetanová Web
Místo Impact Hub Praha, ,

Workshop pro Tebe bude dobře investovaný čas, pokud:

 • Potřebuješ odstup od každodenního kolotoče, novou perspektivu a pročistit si mysl.
 • Jsi na začátku něčeho nového. Spouštíš nový projekt, posouváš své podnikání na novou úroveň, chystáš osobní/pracovní změnu.
 • Máš hlavu plnou nápadů a projektů. Věnuješ se i více projektům najednou nebo řídíš více firem a každý/a z nich Tě opravdu baví, nicméně celkový posun není takový, jaký by sis představoval/a.
 • Jsi hodně zaneprázdněný/á. Věčně nestíháš. Nemáš čas. Jsi často zahlcený/á.
 • Cítíš se pracovně zaseklý/á a potřebuješ načerpat novou energii.

Co můžeš očekávat:

 • Projdeme úplně vše, co děláš a co se Ti honí hlavou.
 • Nic z toho, co teď řešíš (anebo neřešíš, ale víš, že bys měl/a) nezůstane opomenuto a vše dostane své místo.
 • Pomůžu Ti ke 3 hlavním cílům na období, které si sám/sama určíš. Budeš je vidět velmi jasně, budou Tě inspirovat a hlavně bavit. Postarám se, aby ses nedržel/a moc při zemi.
 • Program dokončíš s úplně čistou hlavou – tak, aby ses mohl/a zase dobře soustředit a za pár měsíců byl/a přesně tam, kde chceš být.
 • Dalším obvyklým výsledkem tohoto workshopu je pocit obrovské úlevy, nadšení, nové motivace a energie.
 • Přesvědčíš se, že když jasně víš, kam jdeš, máš vlastně už polovinu práce hotové.

 

Vstupné pro členy Impact Hubu je zdarma, pro veřejnost 690 Kč. Předem se stačí jen rezervovat.

 

Workshop povede Kristina Smetanová.

Kristina se specializuje na koučování v oblasti energie, spokojenosti a motivace v práci i v životě a dosahování skvělých výsledků co nejvíce v lehkosti a bez dlouhodobého stresu a pocitu vyčerpání. Lidé, co s Kristinou spolupracují, si přejí nadstandardní výsledky v práci, ale také kvalitní čas pro sebe a pro své blízké.

Své profesní zázemí má Kristina v oblasti obchodu a marketingu, kde se pohybuje už přes 15 let. A více než 8 let také koučuje.

V koučování respektuje pravidla ICF (International Coaching Federation). Svou certifikaci absolovovala pod vedením 2 ze 700 top koučů světa a dál se rozvíjí a vzdělává s těmi, kteří patří ke světovým špičkám.
Pracuje s metodou BrainBased Coaching vycházející z moderní neurovědy (věda o tom, jak funguje náš mozek a naše myšlení) a talentovou typologií, která jejím klientům pomáhá rozeznat a naplno využít svou talentovou dynamiku pro lepší výsledky v práci bez pocitu vyčerpání.

Klienti Kristiny jsou většinou marketingoví a obchodní profesionálové, tvůrčí podnikatelé a manažeři (současní i budoucí), majitelé firem a agentur a vizionáři napříč profesemi.“Většina z nich jsou lidé kreativně založení, takže často společně hledáme ten správný balanc mezi volností a svobodou na jedné straně a určitým systémem a plánováním na straně druhé,” říká Kristina. “Mým posláním je, abych Ti dokázala pomoci tam, kde chceš být, bez pocitu stresu, boje, odříkání a vyčerpání. A překvapit Tě v tom, jak daleko se v tomto můžeš dostat.

https://www.linkedin.com/in/kristina-smetanová/

Registrace Zpět na všechny akce