Členství na léto se slevou
#letovhubu

Pojďte pracovat k nám. Od června do srpna nabízíme naše coworkingové tarify se slevou 15 %. Stačí vyplnit krátký formulář, přijít se s námi potkat a popovídat si, klidně si vyzkoušet v prostoru den zdarma a můžeme si plácnout.

Inspirativní komunita

Skupina sedmi lidí v Impact Hubu diskutuje u projekce během workshopu.

Vstup na den bez závazků, měsíční coworking podle vašich potřeb i kanceláře pro startupy a menší firmy. To vše v plně vybaveném zázemí s propojením na členy naší komunity a profesionální podporou týmu včetně našich komunitních manažerek.

Eventový prostor pro vaši událost

Stylové zasedačky i konferenční místnosti pro až 150 osob, občerstvení od lokálních dodavatelů, čerstvá káva i možnost propagace vašeho eventu na míru.

Prohlédnout katalog eventových prostor

Zajímavé akce

Impact Hub MashUp, Meetupy i mnoho dalších akcí nejen pro členy, na kterých se můžete bavit, inspirovat i vzdělávat.

Kalendář akcí

Podpora podnikavosti

Mladí sociální inovátoři, vyřešení bio odpadů pro UGO anebo řemeslná komunita v Ostravě. Věnujeme se podpoře podnikání a podnikavosti v České republice.

Více o podnikatelské podpoře

Investiční fond PurposeTech

Investujeme kolem 100.000 EUR do nadějných a energických mladých zakladatelů v jejich úplném začátku podnikání. Společně tak tvoříme lepší svět. Stačí silná myšlenka, malý tým a velké odhodlání.

Chci vědět o fondu víc

Chcete se s námi potkat osobně?

Pojďme společně tvořit nové možnosti nejen ve světě podnikání! Rádi podpoříme váš růst, nabídneme cenné kontakty nebo zprostředkujeme zajímavé spolupráce a partnerství.

Jakub Matoušek, Výkonný ředitel Impact Hub Praha

Domluvte si schůzku

Čerstvé novinky z hubího světa

Začtěte se do příběhů našich členů komunity i akceleračních programů, které vás budou bavit.