Firemní tarif v coworkingu

Flexibilní tarif pro firmy se kompletně přizpůsobí vašim potřebám. Ať jste rostoucí firma, velký korporát nebo začínající startup. Ať hledáte stabilní zázemí, inspirativní prostředí nebo způsob jak snížit fixní firemní náklady.

Inspirativní komunita

Skupina sedmi lidí v Impact Hubu diskutuje u projekce během workshopu.

Virtuální členství, vstup na den bez závazků, hodinový coworking podle vašich potřeb i kanceláře pro startupy a menší firmy. To vše v plně vybaveném zázemí s propojením na členy naší komunity a profesionální podporou týmu včetně našich komunitních manažerek.

Prostor pro vaši událost

Stylové zasedačky i konferenční místnosti pro až 150 osob, občerstvení od lokálních dodavatelů, čerstvá káva i možnost propagace vašeho eventu na míru.

Prohlédnout eventové prostory

Zajímavé akce

Impact Hub MashUp, Impact Hub Planet, Brain&Breakfast i mnoho dalších akcí nejen pro členy, na kterých se můžete bavit, inspirovat i vzdělávat.

Kalendář akcí

Podpora podnikavosti

Mladí sociální inovátoři, vyřešení bio odpadů pro UGO anebo řemeslná komunita v Ostravě. Věnujeme se podpoře podnikání a podnikavosti v České republice.

Více o podnikatelské podpoře

Investiční fond PurposeTech

Investujeme kolem 100.000 EUR do nadějných a energických mladých zakladatelů v jejich úplném začátku podnikání. Společně tak tvoříme lepší svět. Stačí silná myšlenka, malý tým a velké odhodlání.

Chci vědět o fondu víc

Chcete se s námi potkat osobně?

Pojďme společně tvořit nové možnosti nejen ve světě podnikání! Rádi podpoříme váš růst, nabídneme cenné kontakty nebo zprostředkujeme zajímavé spolupráce a partnerství.

Jakub Matoušek, Výkonný ředitel Impact Hub Praha

Domluvte si schůzku

Čerstvé novinky z hubího světa

Začtěte se do příběhů našich členů komunity i akceleračních programů, které vás budou bavit.