Podnikání se dá naučit. Ověřte si svůj nápad v Impact Hub Ideation

Impact Hub rozbíhá nový akcelerační program pro lidi s nápadem. Na podrobnosti jsme se vyptávali koordinátorky programu Karly Štěpánkové. Program je určený pro všechny, co mají podnikatelskou myšlenku, kterou je potřeba ověřit. Díky mentorům najdou správný směr, vyhnou se slepým uličkám, nebo rovnou zjistí, zda má jejich záměr smysl.

Proč takový program vznikl?

Cítili jsme, že mezi lidmi je po podobné službě poptávka, a protože Impact Hub je leader na poli akceleračních programů v České republice, neváhali jsme a vytvořili ho.

Pro koho je přesně určený?

Je určený primárně pro lidi, kteří nikdy nepodnikali a neví odkud začít, ale taky pro ty, co už mají s podnikáním nějakou zkušenost, a vědí, že s pomocnou rukou jde všechno lépe. Nápomocní můžeme být také interním firemním týmům, které mají za úkol vytvořit nějakou inovaci nebo nový produkt.

Proč by se měli lidi přihlásit?

Víme, že akcelerace funguje. V Impact Hubu ročně akcelerujeme více než 100 projektů a máme skvělé výsledky. Šetříme lidem čas a peníze, protože své podnikání dříve obrátí do zisku, a uchráníme je některých starostí z toho, že nikdy nepodnikali a neví si v začátku rady. V Impact Hubu věříme, že se podnikání dá naučit, tak jako všechno.

Jak tento program probíhá?

Do programu se přihlásíte na našem webu. V přihlášce v krátkosti popíšete svůj nápad a pokud alespoň rámcově splníte podmínky přijetí, potkáme se na kafe, na kterém probereme, jak vám můžeme být užiteční. Když si budeme rozumět, vybereme vhodného mentora, který se vám bude 2 měsíce věnovat, dostanete členství v Impact Hubu, takže k nám můžete chodit pracovat a účastnit se všech našich akcí, a v neposlední řadě vás propojíme s experty, kteří vám pomohou s čímkoliv od marketingu až po lidské zdroje.

Pokud nosíte v hlavě nějaký nápad, o kterém si myslíte, že je ten pravý, napište nám a třeba se nám společně podaří ho rozjet. Můžete se hodně naučit a za zkoušku to rozhodně stojí. Více na ideation.impacthub.cz. 😉

Zpět na všechny příběhy