Coworking versus kavárna - 10 důvodů pro sdílený prostor

Chcete pracovat mezi lidmi, ale v kavárně nemáte klid? Nebo snad potřebujete jen načerpat inspiraci od těch, kteří ví, jaké to je být na volné noze nebo vést vlastní projekty? Podívejte se na 10 důvodů, které vás přesvědčí zkusit příště místo kavárny pořádný coworking.

1. Chcete si promluvit, nebo prohodit sem tam vtip, se zasvěceným člověkem, ale jen tak začít konverzovat s cizími lidmi okolo je pro odvážnější?
U nás začnete konverzaci, ani nevíte jak. Všichni jsou vstřícní, mají co říct a pokud máte povídavou, sám na to nebudete.

2. Rádi byste zůstali v kavárně po zavíračce, měli od ní vlastní klíče a byli pánem své pracovní doby?
Výběrové kafe, limonádky a čaje máme taky a pokud si zvolíte členství s neomezeným tarifem, můžete si i po zavíračce užívat víc než 1000 m2 třeba do bílého rána.

3. Rádi byste nerušeně pracovali, ale desáté kafe už nezvládnete a rádi byste, aby vám přestali demonstrativně opakovaně předkládat nápojový lístek?
U nás na to jdeme z opačné strany – máte-li vlastní občerstvení, imponuje nám to a za vaši píli vám náleží kousek místa v lednici. A pokud jste breatharián, prostě vám jen ukážeme, kde máme vodu.

4. Vždycky jste si chtěli v kavárně zajít za bar a udělat si kdykoliv pití a jídlo dle svých představ, ale minule to moc dobře nedopadlo?
Víme, že lidi za barem vypadají vždycky dobře, proto je náš bar otevřený a samoobslužný a můžete se za něj postavit třeba na celý den. Jo a že zrovna nemáte hotovost? Jako člen máte čip a vyúčtujeme se, až se to bude oběma stranám hodit.

5. Chybí Vám v kavárně funkční internet a zásuvky všude, kam se podíváte?
U nás budete online všude, kam se hnete, i na letní terásce, ve sprše nebo na záchodě. Ehm.

6. Vaše oblíbená kavárna ještě nezavedla kancelářský koutek a přitom byste tolik ocenili složku, obálku nebo lepící pásku?
Kancelářský koutek i s potřebami je vám k dispozici hned u tiskárny. A narozdíl od té v kavárně, na téhle budete napojeni a můžete si tisknout, co bude potřeba.

7. Rádi si za prací vyjedete na kole, v horký den uvítáte polední sprchu nebo si sem tam potřebujete někde nechat rozměrný balík a nechcete kvůli tomu flirtovat s personálem?
Asi tak – flirtu se nebráníme, ale stojan na kolo, sprchu a skladovací prostory vnímáme jako standardní službu v rámci členství.

8. Po náročné práci je nutný pořádný šlofík. Chtěli jste si schrupnout v kavárně, ale ostatní váš záměr úplně nepochopili?
V naší chillout zóně se vám bude na spacích pytlích hovět určitě lépe a pokud v ní náhodou nebudete sami, aspoň vám bude mít kdo s pochopením popřát dobrý odpočinek.

9. Potřebovali jste si sjednat schůzi s někým důležitým, ale kavárenský ruch a malý stoleček s křesílky nebylo tím pravým místem?
Právě proto máme v rámci pronájmových prostor také různě velké a profesionálně vybavené zasedačky, kde můžete za zavřenými dveřmi probírat i citlivé záležitosti.

10. Máte pocit, že se nemůžete soustředit, hledáte kreativní zázemí a rád byste našel i víc než stůl a židli?
Jsme Impact Hub, místo, kde to dokážete a přesně to “víc” máme na skladě.

Přijďte si vyzkoušet nezávazné členství zdarma a zažijete si coworking se vším všudy. Můžete si u nás naplánovat třeba celý jeden den, stačí zavolat nebo napsat na [email protected]. Na viděnou!

Zpět na všechny příběhy