Dovednosti budoucnosti: Grow with Google a digitální nástroje

Technologie změnily způsob, jakým přemýšlíme a pracujeme. Dovednosti nabyté ve škole už v dnešním světě nestačí. Zároveň žijeme v době, kdy všechno, co děláme, dopadá nejenom na nás, ale i na společnost a svět okolo. Proto pořádáme 21. března unikátní workshop, který kombinuje digitální dovednosti a designování společensky prospěšných nápadů, a zároveň přinášíme osobní pozvání přednášejícího lektora, spoluzakladatele AppSatori a Google Developer Experta Ivana Kutila.

 

Komu je workshop určený?
Workshop je pro každého, kdo se chce dozvědět něco nového. Úroveň workshopu je nastavena pro středně pokročilé uživatele, kteří už znají kancelářské nástroje Google a  zajímá je konkrétní využití na společném projektu nebo ověřené tipy a triky. Ukážeme si, jak efektivně plánovat čas v týmu, ukládat soubory nebo vytvářet formuláře.

Proč by lidé měli přijít?
Možnost položit osobní dotaz je v dnešní  době přehlcené informacemi k nezaplacení. Sám vím, že pokud nejdu na workshop osobně, dané téma později zpracovávám složitěji – např. ze záznamu si pustím už jen část přednášek. Podle mnohých používáme již nyní nástroje budoucnosti a já s tím plně souhlasím. Tyto nástroje nabízí lepší sdílení informací a spolupráce nad daty v cloudu a práce s nimi bude v budoucnu považována za základní znalost.

Co přesně si účastníci z workshopu odnesou?
Každý asi něco jiného, ale vždy by to mělo zapadnout do jedné z kategorií osobní produktivity nebo efektivní spolupráce. Mezi má oblíbená  témata patří také pokročilé hledání na Google, protože stále dohledávám nějaké informace – rád se o své triky podělím. Rád bych navíc pro inspiraci ukázal nástroje pro práci s algoritmy strojového učení.

Těšíte se?
Určitě! Baví mě ukazovat, co skvělého lze dělat pomocí Google technologií, protože většina lidí ani netuší, jaké jsou dostupné bezplatné nástroje a kam jsme se v technologií posunuli.


Na digitální dovednosti bude navazovat workshop týkající se společensky prospěšného podnikání, který povede koordinátorka akcelerační programu Social Impact Award Kristina Fousová.
Tým Social Impact Award a Grow with Google

Zpět na všechny příběhy