Hub má nový kabát

Hub Praha je už od dob svého vzniku v roce 2010 součástí velké globální komunity Hubů. Od Amsterodamu po Johannesburg, od Singapuru až po San Francisco, je nás Hubáků ve více než 40ti Hubech přes 7 000. V této velikosti a rozmanitosti nás ale spojuje jedna myšlenka, která dává existenci všech Hubů na světě společný smysl. Věříme v sílu spolupráce, diverzity a příležitostí. Věříme v podporu schopných jednotlivců a jejich projektů, které mají mimo jiné i pozitivní dopad na společnost nebo životní prostředí. Moc rádi podáváme pomocnou ruku podnikatelům, volnonohařům, neziskovkám a všem ostatním, kteří s otevřenou myslí a láskou ke své práci hledají nové cesty. Pozitivní dopad totiž může mít nejen propojení byznysu a nezisku, ale i obyčejné poctivé podnikání nebo každodenní ohromné maličnosti.

Právě proto jsme se rozhodli tohle všechno promítnout i do našeho názvu, takže úderem dnešní půlnoci jsme se stejně jako ostatní členové globální sítě stali nositeli jména Impact Hub Praha.

S přidáním slova “impact” k názvu ale současně cítíme velkou zodpovědnost. Je to závazek v prvé řadě dále posilovat kvalitu našich základních služeb – bez spolehlivého internetu, příjemného prostředí, užitečného vybavení, dobrého kafe či perfektní podpory organizačního týmu nemůže Hub být dobrým zázemím pro práci a setkávání. A v druhé řadě je to také závazek starat se o skvělé akce, propojování, rozvojové programy nebo individuální podporu tak, aby tyto příležitosti pomohly projektům u nás růst a mít co největší dopad.

Při této příležitosti jsme do nového kabátu oblékli i web, který dává větší prostor pro sdílení příběhů našich členů a taky umožňuje lepší přístup k informacím. Najdete zde i naše nové video, které jsme natočili o vás a trochu i o nás. Aby toho nebylo málo, zkrášilili jsme stěny na chodbě a v lounge nálepkami, které vyjadřují právě to, v co věříme.

Děkujeme vám za to, že jste našimi členy, partnery a kamarády, protože právě vy dáváte Hubu ten skutečný dopad!

Zpět na všechny příběhy