Jak dostat svůj projekt výš a dál?

Podzim se blíží a s ním i další běhy našich akceleračních programů. A že je z čeho vybírat! Nabízíme hned 5 různých příležitostí, podle toho, jestli jste na začátku, už nějakou dobu podnikáte nebo máte jasně tematicky zaměřený projekt.

Proč uvažovat o akcelerátoru?

  • Přirozeně nabalíte nové kontakty napříč obory a celou republikou. #knezaplaceni
  • Na vaši stranu se postaví mentor, který vám ušetří spoustu starostí. #overeno
  • Budete mít po ruce experty, kteří už úspěšně vybudovali nejeden byznys. #zdrojezdarma
  • Další účastníci i Hubí tým vám budou oporou, fanoušky i kritiky. #feedbackjakolaskavost
  • Zrychlíte. Díky motivaci, vedení a stimulům můžete skokově růst. #cozapenizenekoupite
  • Každého vítěze oslavíme článkem a pomůžeme mu zviditelnit se. #budetezahvezdy

A co přesně pro vás máme?

Impact Hub Climate Challenge

Úplná novinka z naší dílny – akcelerační program zaměřený na environmentální projekty. Celkově nabízíme služby v hodnotě 150 000 Kč a díky našim partnerům zaplatíte pouhých 5 000 Kč. Přihlášky běží do 15. září.
NĚCO NAVÍC: Mastermind skupiny v ceně
Zn.: Climate challenge accepted. 

Impact Hub Impact First

Tohle už je klasika, která ale zraje jako víno. Na podzim začínáme už devátý běh pro neziskovky a společensky prospěšné podnikatele. Balík služeb v hodnotě přes 80 000 Kč pořídíte za pouhých 7 000 Kč (pokud se přihlásíte do 20. 9.). Finální deadline přihlášek je 27. září.
NĚCO NAVÍC: Workshopy a 50 000 Kč pro vítěze
Zn.: Dobro může vydělávat.

Impact Hub 100-Day Challenge

Tohle už je opravdu pro těžké váhy. Čistě byznysový akcelerátor pro projekty, které mají téměř nebo úplně hotový produkt, chtějí vstoupit na trh nebo chtějí skokově růst. Připravte se na náročnou jízdu, rozdělenou do 3 celků – Lean Canvas, Human Centered Design a Marketing. Deadline přihlášek je 11. října.
NĚCO NAVÍC: Tři měsíce členství pro největšího bojovníka
Zn.: Jak růst rychleji a snáz.

Impact Hub Ideation

Program pro ty, kteří jsou úplně na začátku, nikdy nepodnikali a chtějí na startu pomocnou ruku. Získáte mentora, který vás ukáže ten správný směr, expertní konzultace a členství v Impact Hubu. Hlásit se můžete kdykoliv. Cena za 2 měsíce naší podpory je 11 500 Kč, které vám mohou ušetřit spoustu starostí a zbytečných investic.
NĚCO NAVÍC: Přihlásit se můžete naprosto kdykoli, začít můžeme už zítra
Zn.: Pro vyznavače férových počtů.

Google for Startups Academy

Pro ty, kteří netouží po komplexním programu, chystáme společně s Grow with Google sérii jednotlivých workshopů, kde se zaměříme na porozumění potřebám trhu, prototypování, testování s uživateli, komunikaci se zákazníkem a obchodní procesy. Přihlášky můžete posílat do 15. září a všechny workshopy jsou zdarma.
NĚCO NAVÍC: Budete připraveni na další programy od Google
Zn.: S velikány vpřed. 


Pokud chcete poradit s výběrem programu nebo se na cokoliv zeptat, napište nám na [email protected] nebo volejte 776 543 044. Hodně štěstí, ať se pustíte do čehokoli, přeje akcelerační Impact Hub tým

Zpět na všechny příběhy