Co se právě děje? Ve Zlíně vzniká nový coworking.

Naše záložky: Nový coworking ve Zlíně a atmosféra oblíbeného baru

HLEDÁME BEST OF INTERNET ZA VÁS!

Přinášíme to nejzajímavější z online světa. Už pošesté. Seznam odkazů jsme pečlivě vyladili tak, aby si každý přišel na své.

Co pro vás máme tentokrát?

Přímo v srdci Zlína vzniká nový coworkingový prostor Silo II powered by Impact Hub. 7 pater, smart city budova, 5000 m², pronájmové, sdílené i kancelářní prostory a k tomu nové příležitosti pro podnikatele i veřejnost. Jestli vás zajímá víc, koukněte na článek na Czechrunch nebo na web projektu.

Víte, jak fungují neziskovky? Přijdou vám důvěryhodné? Nebo se řadíte k necelé polovině Čechů, kteří neziskovkám nedůvěřují? Pro lepší informovanost vznikla kampaň Takoví jsme. Na webu takovijsme.cz mimo jiné zjistíte, jaký význam neziskové organizace mají, co dělají pro společnost a jak se můžete zapojit.  

Na Den Země odstartovala série vzdělávacích eventů v rámci Akademie SDGs. Na akci, která se koná ve čtvrtek 13. května, se dozvíte Jak být prospěšní a úspěšní. Mezi hosty a panelisty najdete zástupce organizací Člověk v tísni, DOT Glasses, Pepper Field, Fairtrade CZ/SK a další.

Každý z nás má nejspíš oblíbený bar, jehož atmosféru si umí živě vybavit i po víc než roce odloučení. Pokud se vám po cinkání skleniček a hlasitém ševelení lidí stýská, víme o skvělém řešení. #VíťovyAppky doporučují aplikaci I miss my bar , která vám pomůže vytvořit perfektní barovou atmosféru podle vašich představ. Namíchejte si drink, nalaďte hlasitost a užijte si večer!

Jeden #reminder na konec: Víte, že se až do 21. května stále můžete se svým projektem hlásit do programu Social Impact Award? Pořádáme ho už desátý rok v řadě a hledáme do něj mladé inovátory do 30 let.

Odpovědi na ty nejčastější otázky ohledně Social Impact Award, další videa a aktuality najdete na instagramovém účtu @sia_czechia. ?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Social Impact Award Czechia (@sia_czechia)

 

5. díl ➡  Naše záložky: Klima program, kurz AI a mořská konspirace
4. díl ➡ Naše záložky: Zelená čokoláda, rozhovor ve Forbesu a deníček v telefonu
3. díl ➡ Naše záložky: Prodej dobra, Harariho esej a rádio pro práci
2. díl ➡ Naše záložky: Zpověď ředitele, Google startupům a výhledy pod kontrolou
1. díl ➡ Naše záložky: Největší průzkum o klimatu a drzé Spotify

Zpět na všechny příběhy