V seriálu Naše záložky za vás hledáme best of internet!

Naše záložky: Zelená čokoláda, rozhovor ve Forbesu a deníček v telefonu

Hledáme best of internet za vás!

Když jsme narazili na tyhle skvělé odkazy, věděli jsme, že si je prostě nemůžeme nechat jen pro sebe.

Tohle nás zaujalo:

Zajímá vás, jak „zelená” je vaše čokoláda? Organizace Green America udělala průzkum mezi největšími výrobci čokolády ve Spojených státech a sestavila žebříček. V něm zjistíte, jak si stojí třeba Lindt nebo Nestlé a taky která značka úplně propadla. Pokud chcete stoprocentně fér čokoládu, z těch menších výrobců doporučujeme třeba čokolády Gepa nebo Divine, které se pyšní certifikátem Fair Trade.

Se svým udržitelným projektem, produktem nebo službou se můžete až do konce března přihlásit do Cen SDGs, které pořádá Asociace společenské odpovědnosti ČR. Ta odměňuje projekty, které naplňují cíle udržitelného rozvoje OSN a inspirují svým chováním ostatní. Tak co, jdete do toho?

Když se náš kolega Víťa posledně připojil na týmový video call s filtrem jednorožce z aplikace Snap Camera, všem zvednul náladu aspoň o 100 %. I když je nám jasné, že to nemusí vyjít vždycky (třeba na setkání s šéfem), za nás je to must-have #VitovyAppky

„Zájem o coworking se z řad firem zvedl, což nás může ještě víc posílit v podstatě ihned, jak se situace rozvolní,” říká Jakub Matoušek, ředitel Impact Hub Brno. O tom, že coworkingy zvládají současnou pandemickou situaci poměrně dobře, si povídal s redaktorkou Forbesu.

Daylee je aplikace, s jejíž pomocí snadno zaznamenáte všechny důležité okamžiky ve vašem životě. Slouží jako takový online deník, který máte vždycky po ruce. Jeho autory jsou talentovaní členové brněnského Impact Hubu. ? #MembersDoEpicThings


Z Youtube:

Celý minulý týden probíhala v rámci akcelerace Impact First série přednášek Jak prodávat dobro. Pokud vás téma zajímá, ale přednášky jste nestihli, nevadí. Tady je najdete všechny pohromadě. ?


Sledujte i náš Facebook, kde najdete další zajímavý obsah každý den. My se zase brzy ozveme s tipy, co si nenechat ujít v online světě. Mezitím si můžete projít předchozí díly, které jsou pořád aktuální.

 

3. díl ➡ Naše záložky: Prodej dobra, Harariho esej a rádio pro práci

2. dílNaše záložky: Zpověď ředitele, Google startupům a výhledy pod kontrolou

1. dílNaše záložky: Největší průzkum o klimatu a drzé Spotify

Zpět na všechny příběhy