Přinášíme to nejzajímavější z online světa. Třeba přihlášku do Google for Startups Academy.

Naše záložky: Zpověď ředitele, Google startupům a výhledy pod kontrolou

Hledáme best of internet za vás!

Tohle jsou ty nej odkazy, které jsme za uplynulé dva týdny posbírali.

“Hodně firem bude po krizi hledat flexibilitu, kterou coworking nabízí,“ myslí si Petr Vondruš, výkonný ředitel Impact Hub Praha. O tom, jak v době pandemie fungují coworkingy, si povídal s redaktory Info.cz v pořadu Kapitola (můžete si pustit i jako podcast).

Věřili byste, že si průměrný Američan pořídí nový kus oblečení každých 5 dní?! Více se o módním průmyslu, který je pohromou pro klima, dozvíte v zajímavém článku Ultra-fast Fashion Is Eating the World na webu The Atlantic nebo v našem seriálu.

Pořádali jsme další Impact Hub MashUp, woohoo! Tentokrát na něm vystoupili zástupci mladých projektů, kterým se podařilo prorazit a cestou překonat nejednu překážku. Jestli vás zajímá příběh Železné koule, Konsentu nebo Liftago, pusťte si záznam.

Aplikace pro dobrodruhy od našeho grafika Vítka (#Víťovyappky). PeakFinder vám ukáže všechny vrcholy, jejich názvy a výšku, stačí použít foťák v mobilu. Je to dost praktická vychytávka pro všechny turisty a horolezce!

Právě teď se můžete hlásit do jarní online akademie, kterou nabízí Google startupům ve spolupráci s Impact Hubem. Google for Startups Academy je skvělou příležitostí pro všechny začínající projekty získat cenné know-how a tipy těch nejlepších v oboru. Design Thinking, Go to Market strategie, AI/ML? O tom všem bude řeč. Akademie je na šest týdnů a je zdarma!


Z Twitteru: Zajímá vás, jak vypadal život v Praze před 50, 100 lety? Tak sledujte účet Pražské příběhy, najdete tam spoustu archivních pokladů.


Spoustu fajn odkazů, barevných videí a pracovních nabídek najdete taky na naší facebookové stránce.

1. dílNaše záložky: Největší průzkum o klimatu a drzé Spotify

Zpět na všechny příběhy