Nové spojení, nové příležitosti

Po měsících příprav můžeme radostně ohlásit spojení s K10 Coworkingem na pražských Vinohradech. Jsme na úplném začátku spolupráce, ale už teď se těšíme. Impact Hub tak v rámci České republiky zvýší svůj tržní podíl z 35 na 40 % a spolu s týmem K10 začne pracovat na sladění provozu obou center. Slavíme!

Skupina Hub Ventures, majitel sítě coworkingových center Impact Hub, oznámila získání většinového (55%) podílu v pražském centru K10 Coworking. Díky tomuto spojení vznikne v Praze největší coworkingový prostor pod jednou značkou – budeme spravovat celkové zázemí o výměře 2750 m2, navíc s překrásnou zahradou. Dohromady se budeme starat o více než 850 členů a 13 pronájmových místností.  

Nově získaný prostor K10 coworking se v průběhu podzimu tohoto roku začne přeměňovat do našich barev a také dojde k propojování služeb pro členskou komunitu a eventové týmy. Začátkem nového roku by již měl fungovat nově jako Impact Hub Praha K10. “Máme obrovskou radost ze spojení s K10, které nám přináší krásný prostor secesní vily v lukrativní čtvrti pražských Vinohrad. A jsme moc rádi, že se nám povedlo uzavřít dohodu s majiteli K10 coworking v tak rekordním čase necelých 3 měsíců. Chceme, aby byl celý proces spojování co nejvíce přínosný na obou stranách,“ říká Zdeněk Rudolský, jednatel společnosti Hub Ventures. “Rádi bychom maximálně využili synergie a zkušenosti z fungování již existujících coworků.

Prostory Impact Hubu v celé ČR se rozšíří na 7700 m2, Hubí komunita na 1700+ členů. Dále budeme pořádat velké i malé akce a samozřejmě také akcelerační programy, v nichž své podnikání ročně posune blíže udržitelnosti více jak 100 projektů.

K10 vznikla jako prostor pro rozvoj a práci lidí na zajímavých projektech v roce 2016. Za 2 roky fungování jsme kolem sebe vybudovali zajímavou startupovou komunitu a začali jsme hledat kvalitního partnera, který nám pomůže v dalším rozvoji našeho centra. Síť Impact Hub se pro nás stala tím pravým partnerem s globálním přesahem a celorepublikovým působením,” říká Šimon Vodrážka, majitel prostoru K10 Coworking.

Aktuálně jsme v prvotní fázi spojování obou prostor, proto zatím není možné přenášet členství z jednoho prostoru do druhého a naopak, stejně tak pokud budete chtít využít pronájem, je třeba použít rezervaci na webu konkrétního místa.. Pokud vás v rámci spojování značek Impact Hub Praha a K10 Coworking zajímá něco konkrétního, můžete nám napsat na e-mail [email protected].

Pro všechny další informace sledujte Facebook Impact Hub Praha. Budeme se s vámi dělit o všechny novinky.

Zpět na všechny příběhy